IPPON taurės varžyboms Vilniuje pasibaigus

Vilniuje įvyko vienos didžiausių Lietuvoje IPPON klubo organizuojamos karatė varžybos IPPON taurei laimėti. Jose dalyvavo ir Kretingos rajono kiokušin karatė klubo „Shodan“ sportininkai, kurie sportuoja Kretingos mieste ir rajone. Karatekos Vilniuje iškovojo po 5 aukso ir sidabro, taip pat – 18 bronzos medalių. U-8 amžiaus svorio kategorijoje iki 35 kg Vykintas Kasnauskis pusfinalyje užtikrintai įveikė A. Melnikovs iš „Karate skola“ Latvijoje. Finale Vykintas stipriais rankų smūgiais įveikė T. Kinčių („Hokaidas“) ir tapo čempionu.

U-12 amžiaus svorio kategorijoje iki 35 kg Juozas Jonkus pirmoje kovoje nugalėjo M. Morkevičių („Shin“), ketvirtfinalyje įveikė D. Sokolov’ą („Sakura“). Pusfinalio kovoje Juozas užtikrintai įveikė bendraklubį M. Ališauską, o finale po sunkios kovos nugalėjo R. Ruskevič („Atemi“) ir tapo čempionu.

Toje pačioje amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 40 kg Karolis Šlima ketvirtfinalyje laimėjo prieš A. Sargūną („Takas“), pusfinalyje nugalėjo bendraklubį A. Jaugą, finalinėje kovoje efektingais smūgiais įveikė T. Mockų („Taurus“) ir tapo čempionu. Jaunių amžiaus svorio kategorijoje iki 60 kg čempione tapo Greta Intaitė, pusfinalyje stipriais rankų smūgiais nugalėjusi S. Antanaitytę („Fudoshin“) ir finale užtikrintai laimėjusi prieš R. Dulko („Atemi“).

U-22 amžiaus svorio kategorijoje iki 65 kg Gabrielius Skėrys pirmoje kovoje laimėjo prieš M. Viliūną („Budora“), tačiau antroje kovoje teko pripažinti A. Černiausko („Sakura“) pranašumą. Visi kovotojai turėjo vienodai laimėtų kovų, todėl po kovų teko svertis, ir čempionu pripažintas Gabrielius.

Vicečempionais tapo: Ignas Kazakevičius, Kamilė Ilgaudaitė, Leonas Alčauskas, Viltė Drungilaitė, Vėjas Urbonavičius.

Trečiąsias vietas iškovojo: Evaldas Vaitkus, Jokūbas Karnauskas, Matas Valančius, Domantas Narvilas, Kamilė Kontrimaitė, Dangė Gruzdytė, Aironas Venckus, Astijus Leščiaukas, Kamilė Einikytė, Ugnė Paulauskaitė, Rugilė Baranauskaitė, Kotryna Kasnauskytė, Rokas Pipiras, Petras Abromas, Živilė Bružaitė, Dovidas Navajauskas, Kornelija Česnakaitė, Rokas Arlickas.

Auklėtinių pasiekimais pasidžiaugę treneriai Lukas Kubilius, Aivaras Baltmiškis, Erika Rukšėnaitė, Dovydas Martišius, Žygimantas Šniaukas teigė, kad šios varžybos naujokams buvo pirmas išbandymas kovose, o vyresniems sportininkams – dalis pasirengimo Lietuvos čempionatui, kuris balandžio mėnesį rengiamas Kėdainiuose.