Veteranų komandos sužaidė III turo susitikimus. Septynių komandų rikiuotėje ir toliau išlieka trys komandos, nepatyrusios pralaimėjimo kartėlio, ir 3 komandos, kurioms nepavyko pasiekti nė vienos pergalės.

Pirmosiose turo rungtynėse „Urbovita“ (3 pergalės) 96:68 nugalėjo „Pajūriškių 13“ (2 pralaimėjimai) komandą. Penkiese rungtyniavę „Urbovitos“ krepšininkai po I kėlinio dar atsiliko nuo varžovų (18:21), bet galingai sužaisti likę kėliniai garantavo užtikrintą pergalę. Nugalėtojų komandoje vėl nesulaikomas buvo Deividas Petravičius (12/22 dvitaškiai, 4/9 tritaškiai, 4/4 baudos, 10 atk. kamuolių, 5 rez. perdavimai, 6 per. kamuoliai, 47 naud. balai), surinkęs 40 taškų, Andrejus Semionovas (4/8 dvitaškiai, 5/11 tritaškiai, 18 atk. kamuolių, 4 rez. perdavimai, 37 naud. balai) pelnė 25 taškus, o Aidas Viršilas surinko trigubą dublį (dviženklį statistikos rodiklį trijose skirtingose kategorijose) – 14 taškų, 10 atk. kamuolių ir 14 rez. perdavimų (25 naud. balai).

„Pajūriškių 13“ komandoje rezultatyviausias buvo Andrius Mikaločius (4/8 dvitaškiai, 5/12 tritaškiai, 6 atk. kamuoliai), pelnęs 23 taškus, 19 tšk. – Lauryno Vadopalovo (5/5 dvitaškiai) kraityje.

Antrosiose rungtynėse Salantų „Granitas“ (2 pergalės, 1 pralaimėjimas) 101:81 palaužė „Virusą“ (3 pralaimėjimai). Po dviejų kėlinių dar priekyje buvo „Virusas“ (50:49), bet po pertraukos salantiškiai sugebėjo užsitikrinti pergalę. Po krepšiu ir vėl nesulaikomas buvo salantiškių aukštaūgis Aivaras Jokubaitis (9/11 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 13 atk. kamuolių, 10 išprov. pražangų, 44 naud. balai), surinkęs 32 taškus, o jam sėkmingiausiai talkino Mindaugas Naudžiūnas (6/10 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 6 atk. kamuoliai, 7 rez. perdavimai 33 naud. balai), pridėjęs – 25. „Viruso“ komandoje geriausiai pasirodė Remigijus Turskis (5/8 tritaškiai, 6 ak. kamuoliai, 6 rez. perdavimai, 26 naud. balai) – 22 taškai ir Darius Anužis (4/7 tritaškiai, 5 rez. perdavimai, 22 naud. balai) – 16. Paskutinėse turo rungtynėse „Kretingos santechnika“ (2 pergalės) be jokio pasigailėjimo 141:43 nušlavė „Atsargiai pavojingi“ (3 pralaimėjimai) komandą. Šiose rungtynėse su kiekvienu kėliniu skirtumas vis labiau augo, ir laimėtojai sužaidė vienas rezultatyviausių rungtynių, kiek žinoma Kretingos rajono sporto metraščiuose. „Kretingos santechnikos“ žaidėjas Alvydas Gudas šiame ture surinko daugiausiai taškų ir naudingumo balų (14/15 dvitaškiai, 4/8 tritšakiai, 7 atk. kamuoliai, 9 rez. perdavimai, 8 per. kamuoliai, 6 išprov. pražangos, 58 naud. balai) – 41, nedaug nuo komandos draugo atsiliko Laimonas Puidokas (11/13 dvitaškiai, 11/13 baudos, 9 atk. akmuoliai, 9 rez. perdavimai, 5 per. kamuoliai, 8 išprov. pražangos, 56 naud. balai) – 36 tšk. „Atsargiai pavojingi“ komandoje rezultatyviausiai žaidė: Nerijus Urbonas (8 atk. kamuoliai) – 14, Aleksandras Daraškevičius – 9.