Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431

Lapkričio 11 d. „Kretingos“ komanda, žaidžianti „7bet-NKL“ (Nacionalinėje krepšinio lygoje) ir treniruojama Arimanto Mikaločiaus 88:98 (17:24; 18:26; 27:17; 26:31) pralaimėjo Joniškio „Delikateso“ (4 pergalės, 8 pralaimėjimai) komandai. Varžovai geriau pradėjo rungtynes ir, joms įpusėjus, turėjo 15 taškų persvarą (35:50). Po pertraukos „Kretingos“ komanda sužaidė sėkmingą III kėlinį ir sumažino atsilikimą iki 5 taškų – 62:67. Likus 3 minutėms iki paskutinio kėlinio pabaigos kretingiškiai po H. Saprykino dvitaškio sumažino atsilikimą iki minimalaus – 85:86, bet varžovai rungtynes užbaigė savuoju spurtu ir galiausiai pasiekė pergalę.

Kretingos „Kretinga“: Haroldas Saprykinas (5/8 dvitaškiai, 3/7 tritaškiai) – 19, Rytis Zabita (7/9 dvitaškiai, 6 atk. kamuoliai) ir Eimantas Žilius (5/8 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 2 blokai) – po 17, Edgaras Preibys (3/5 tritaškiai) – 13, Domininkas Matutis (7 rez. perdavimai) – 10, Rokas Šimkveičius (6 atk. kamuoliai, 4 rez. perdavimai) – 5, Aidas Viskontas (47 rez. perdavimai) – 4, Srdan Ivič – 3.

Lapkričio 11 d. Palangos „Kuršiai“ namuose 62:69 (19:15; 14:16; 9:21; 20:17) pralaimėjo prieš Gargždų „Gargždams“ (11 pergalių, 1 pralaimėjimas), kurie yra vieni „7bet-NKL“ lyderių. „Kuršiai“ sėkmingai pradėjo rungtynes ir po dviejų kėlinių dar pirmavo – 33:31, bet labai prastai sužaistas III kėlinys leido varžovams perimti iniciatyvą 42:52. Ketvirtą kėlinį gargždiškiai toliau kontroliavo rungtynes ir, iškovoję devynias pergales paeiliui, yra „karščiausia“ komanda lygoje.

Palangos „Kuršiai“: Derekas Hanes’as (10/14 dvitaškių, 8 atk. kamuoliai, 25 naud. balai) – 25, Karolis Sapiega (7 atk. kam.) ir Herkus Kumpys (2/8 trit., 5 atk. kam.) – po 9, Vidmantas Užkuraitis – 7, Tadas Budrys ir Justas Žiubrys.

Lapkričio 13 d. kretingiškiai 68:86 (16:23; 12:21; 16:19; 24:23) neprilygo Šilutės „Šilutei“ (5 pergalės, 6 pralaimėjimai). Pastaruoju metu strigę varžovai galingai pradėjo rungtynes ir jau pirmą kėlinį įgijo dviženklę persvarą (6 min. 4:14), o antrą kėlinį skirtumas pasiekė ir 20 taškų ribą (19 min. 24:44). Po ilgosios pertraukos situacija nepagerėjo – varžovai pasiekė ir didžiausią susitikime 25 taškų persvarą, kurią IV kėlinį pavyko tik šiek tiek sumažinti.

„Kretinga“: Eimantas Žilius (6/11 dvitaškiai) – 16, Rokas Šimkevičius (6/7 baudos, 7 atk. kamuoliai) – 10, Rytis Zabita (4/7 dvitaškiai, 10 atk. kamuolių) – 9, Edgaras Preibys (2/2 tritaškiai) – 8, Domininkas Matutis, Haroldas Saprykinas ir Lukas Polekauskas – po 6, Aidas Viskontas (7 rez. perdavimai) – 4, Ugnius Kvietkauskas – 3, Srdan Ivič.

Lapkričio 13 d. Palangos ekipa išvykoje 59:74 (13:20; 16:16; 18:19; 11:20) neprilygo Kauno rajono „Atleto“ (7 pergalės, 5 pralaimėjimai) komandai. Svečiai nuo pat rungtynių pradžios strigo puolime, per pirmąsias septynias minutes surinko tik 4 taškus, bet vėliau žaidimas išsilygino ir po dviejų kėlinių komandas skyrė 7 taškai – 29:36. Įpusėjus IV kėliniui komandas vis dar skyrė tik 5 taškai (52:57), bet tai buvo paskutinis pajūrio ekipos pasispardymas – likusią kėlinio dalį varžovai laimėjo 10 taškų skirtumu, kas ir lėmė rungtynių baigtį.

Palangos „Kuršiai“: Derekas Hanes’as 16 (7/12 dvit., 7 kld.) – 16, Vidmantas Užkuraitis 10 (2/5 trit.) – 10, Laurynas Mikalauskas 8 (4/7 dvit., 12 atk. kam.) – 8, Justinas Young’as – 7, Tadas Budrys.

Tiek „Kretingos“, tiek Palangos „Kuršių“ komandos, per dvylika rungtynių iškovojusios po 4 pergales, kartu su dar dviem komandomis žengia koja kojon ir turnyro lentelėje dalinasi IX–XII vietomis.

„Kretingos“ komandos vyr. trenerio Arimanto Mikaločiaus komentaras: „Labai sunkios dvejos varžybos, žaidžiant prieš komandas, kurios namie demonstruoja gerą krepšinį. Abi komandos atidavė visas jėgas nuo pat rungtynių pradžios, o mes labai blogai pradėjome abejas rungtynes, trūko tiek energijos, tiek koncentracijos gynyboje. Pirmas ratas artėja prie pabaigos, bet toliau kabinamės ir bandysime iškovoti dar svarbių taškų.“

Artimiausias dvejas rungtynes „Kretingos“ komanda žais išvykoje su Vilkaviškio „Perlu“ (7 pergalės, 5 pralaimėjimai), kuriomis uždarys pirmą ir pradės antrą ratą. Palangos „Kuršiai“ savo ruožtu artimiausias dvejas rungtynes žais su Klaipėdos „Neptūnu-Akvaservisu“ lapkričio 18 d. 18 val. Klaipėdoje, o lapkričio 20 d. 16 val. Palangos arenoje.