Ar verta uždrausti azartinių lošimų reklamą?

Lapkričio 4 d. „7bet – NKL“ Povilo Šakinio treniruojami Palangos „Kuršiai“ išvykoje 78:84 (21:23; 24:25; 15:16; 18:20) turėjo pripažinti „Telšių“ (8 pergalės, 2 pralaimėjimai) komandos pranašumą. Permainingose rungtynėse nė vienai komandai nepavyko įgyti didesnės persvaros, rezultatas šokinėjo tai vienos, tai kitos komandos naudai. Likus žaisti 6 min., IV kėlinį rezultatas dar buvo lygus 70:70, bet tada Žemaitijos sostinės atstovai „Kuršiams“ sudavė lemiamą smūgį ir įgijo 9 taškų persvarą, kurios panaikinti pajūrio ekipa nebesuspėjo.

Palangos „Kuršiai“: Derek’as Hanes’as (4/7 dvitaškiai, 5/11 tritaškiai) – 23, Tadas Kararinas (5/9 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 5 atk. kamuoliai) – 18, Justin’as Young’as (8/10 dvitaškiai 11 atk. kamuolių, 4 blokai, 31 naud. balas) – 17, Tadas Budrys (4/4 dvitaškiai, 5 atk. kamuoliai) – 8, Justas Žiubrys.

Lapkričio 6 d. palangiškiai namuose 86:97 (20:16; 10:33; 24:25; 29:23) pralaimėjo prieš lygos lyderę Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“ (9 pergalės, 1 pralaimėjimas). Šeimininkai neblogai pradėjo rungtynes ir, įpusėjus antrajam kėliniui, dar pirmavo (15 min. 30:28), bet likusią kėlinio dalį marijampoliečiai laimėjo 21 tašku be atsako ir nutolo – 30:49. Šeimininkams savo deficitą prieš koncentraciją praradusius varžovus pavyko aptirpdyti tik per paskutiniąsias minutes.

Palangos „Kuršiai“: Derek’as Hanes’as (8/13 dvitaškiai, 8/11 baudos, 26 naud. balai) – 27, Karolis Sapiega ir Ernestas Jaškus – po 12, Vidmantas Užkuraitis 10, Tadas Budrys (5 atk. kamuoliai) – 4, Justas Žiubrys – 3.

Lapkričio 11 d. 18.30 val. Palangos „Kuršiai“ namuose priims Gargždų „Gargždus“ (9 pergalės, 1 pralaimėjimas), o lapkričio 13 d. išvykoje susitiks su Kauno rajono „Atletu“ (5 pergalės, 5 pralaimėjimai).