Pajūrio naujienos
Help
2022 Gegužė
Pi 29162330
An 310172431
Tr 4111825
Ke 5121926
Pe 6132027
Še 7142128
Se18152229
Komentarų topas

Būti lyderiu nėra lengva

  • Kuprinė
  • 2021-10-29
Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos vienuoliktokė Karolina Mažrimaitė stengiasi pasitikėti savimi ir siekti maksimalių rezultatų įvairiuose projektuose.

Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos vienuoliktokė Karolina Mažrimaitė stengiasi būti aktyvi įvairiuose projektuose, o praėjusį mėnesį įvykusiuose Jaunimo apdovanojimuose ji laimėjo Jaunimo lyderės nominaciją.

K. Mažrimaitė atviravo, kad nesitikėjo būti nominuota apdovanojimuose, o džiugią naujieną trečiokei gimnazistei pranešė jos auklėtoja Dalia Zibalienė. Moksleivė teigė apsidžiaugusi, kad jos pastangos buvo įvertintos. „Varžiausi su savo darbo kolege Vilte, kuri taip pat yra puikus jaunimo lyderės pavyzdys, tad nominacijos nesitikėjau“, – akcentavo mergina, teigianti, kad apdovanojimas skatina ją dar labiau siekti naujų tikslų ir stengtis.

Kretingos rajono apdovanojimuose laimėjimą Jaunimo lyderės nominacijoje Karolinai Mažrimaitei (iš dešinės) įteikė Motiejaus Valančiaus viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja Birutė Naujokaitienė.

Anot pašnekovės, lyderiu būti tikrai nėra taip lengva, kaip gali pasirodyti iš šono. Norint tokiu tapti, turi būti užtikrintas, savarankiškas, drąsus, pasitikėti savimi, turėti noro kažką pakeisti, o ir truputis fantazijos nepakenktų.

Pagrindinė savybė, prisidėjusi prie Karolinos pasiekimų – užsispyrimas visada pasiekti maksimalių rezultatų ir tai, kad viskas gerai būtų ne tik jai, bet ir aplinkiniams.

Laisvu laiku merginai nestinga veiklų, tačiau pagrindiniai dalykai yra sportas, kelionės su šeima, susitikimai su draugais.

Šiuo metu K. Mažrimaitė priklauso dviem organizacijoms: Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos mokinių parlamentui, skatinančiam gimnazistus prisidėti prie ugdymo įstaigos gerovės, ir „Baltic Sea States Subregional Co-operation“ (BSSSC) Youth Board komandai, bandančiai suvienyti Baltijos šalių jaunimą bendradarbiauti ir siekti geresnės ateities: mažinti gamtos teršimą, tvariau gyventi, ginti Baltijos jūros regiono interesus. Taip pat gimnazistė svarsto dalyvauti ir Kretingos rajono jaunimo nevyriausybinių organizacijų asociacijos „Apskritasis stalas“ komandos veikloje.

Kol kas jaunimo lyderė neturi daug ateities planų, nes stengiasi gyventi šia diena, tačiau taip pat teigė, kad nenori išduoti šiuo metu jau sugalvotų idėjų.

Vita MICKUTĖ

„P. n.“ akademijos narė


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas