Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Karolina Miklovienė rengiasi rudens startams.

Birželio pabaigoje įvykusiose varžybose „Kernavė-Vilnius Trail“ nepaprastų rezultatų 82 km trasoje pasiekusi trisdešimtmetė Karolina Miklovienė ir toliau namo veža pergales bei garsina pajūrio kraštą. Bėgikė iš Palangos rugpjūčio 8 dieną Kretingoje įvykusiame Piotro Silkino 80 metų jubiliejui paminėti skirtame bėgime 3 kilometrų distanciją nubėgo per 13 minučių 45 sekundes ir įveikė ją pirma tarp moterų, o bendroje įskaitoje užėmė III vietą. Moteris teigė, kad šis bėgimas buvo įdomi patirtis, tačiau ji esą dar kartą įsitikinusi, jog trumpos distancijos – ne jai.

Be to, K. Miklovienė rugpjūčio 15 dieną dalyvavo ir Vilniuje prie Gariūnų piliakalnio įvykusiose „Ultra Xtrasa“ bėgimo varžybose, kuriose taip pat iškovojo I vietą 6 valandų bėgime moterų grupėje, o bendroje įskaitoje, aplenkusi daugelį vyrų, užėmė V vietą. Varžybų metu moteris per 5 valandas 54 minutes ir 10 sekundžių 1,12 km ilgio ir 150 m kilimo trasą įveikė 21-ą kartą ir iš viso nubėgo 23,52 km atstumą su 3 tūkst. 150 m pakilimu. Bėgikė teigė, kad šios varžybos jai buvo vienos smagiausių, nors specialiai joms palangiškė ir nesirengusi, o dalyvauti nusprendusi tik norėdama išmėginti kitokio formato bėgimą. Kaip bebūtų, K. Miklovienė tikino, kad dabar visas jėgas ir laiką atiduosianti pasiruošti rudenį Kuršių Nerijoje įvyksiančiam 70 kilometrų bėgimui, kuriame sieks pagerinti savo asmeninį rezultatą.