Kovo 3 d. Vytauto Buzo treniruojami Palangos „Kuršiai“ išvykoje 81:86 (21:23; 18:22; 20:15; 22:16) turėjo pripažinti Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ pranašumą ir leido išlyginti NKL -VIKINGLOTTO aštuntfinalio serijos rezultatą 1:1.

Tris kėlinius komandos žaidė taškas į tašką, prieš lemiamą ketvirtį minimalų pranašumą turėjo uostamiesčio komanda (60:59), likus žaisti pusę kėlinio, jiems pavyko susikrauti ir 10 taškų persvarą – 59:69, bet po Ch. Harlerio ir L. Mikalausko taiklių baudų ir M. Staniulio ir G. Mulevičiaus tritaškių komandas skyrė tik trys taškai (76:79). Rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidė sezono užbaigti nenorėję klaipėdiečiai ir tai yra vienintelė šio sezono aštuntfinalio serija, kurioje prireiks trečiųjų rungtynių.

Palangos „Kuršiai“: Chase'as Harler'is (4/7 tritaškiai) – 26, Mantvydas Žukauskas (6 rez. perdavimai) – 20, Laurynas Mikalauskas (9 atk. kamuoliai) ir Taurantas Tamošiūnas – po 9.

Lemiama aštuntfinalio dvikova turėtų įvykti kovo 6 d. Palangoje, o laimėjusios komandos ketvirtfinalyje laukia Šakių „Vyčio“ komandos barjeras.