Namų aikštėje „Kretingos“ dvikova su „Taurage“ baigėsi mūsiškių pergale.

Arimanto Mikaločiaus treniruojama „Kretingos“ komanda sužaidė dar dvejas rungtynes regionų krepšinio lygos A divizione – namų ir išvykos rungtynėse sekėsi skirtingai, po patirto penkto pralaimėjimo per 20 rungtynių „Kretingos“ komanda vėl smuktelėjo į III turnyrinės lentelės vietą.

Vasario 19 d. „Kretingos“ komanda namuose 83:40 (25:16; 21:5; 23:10; 14:9) sutriuškino Tauragės „Tauragę“ (12 pergalių, 9 pralaimėjimai). Pirmajame kėlinyje rezultatas dar buvo lygus (7 min. 16:16), bet per likusias 23 minutes varžovai pelnė tik 24 taškus, ir „Kretingos“ komanda pasiekė didžiausią sezono pergalę ir vieną geriausių rezultatų gynyboje. Įdomu tai, kad iki tol visas keturias tarpusavio rungtynes buvo laimėję tauragiškiai.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai“ atstovavo: Tadas Maželis (7/9 dvitaškiai, 24 naud. balai) – 17, Kornelijus Stonkus (3/4 dvitaškiai) – 11, Domininkas Matutis (2/3 tritaškiai, 6 rez. perdavimai) – 10, Karolis Opulskis (3/4 dvitaškiai) ir Vytautas Šarakauskas – po 9, Rokas Šimkevičius (7 atk. kamuoliai, 8 rez. perdavimai, 21 naud. balas) – 7, Justas Grikštas (3/4 baudos) – 6, Edgaras Danys (10 naud. balų) – 5, Tadas Budrys – 3, Rytis Zabita, Dovydas Diemontas ir Ugnius Kvietkauskas – po 2.

Vasario 20 d. „Kretingos“ komanda išvykoje 75:79 (20:12; 18:20; 13:24; 24:23) pralaimėjo prieš Akmenės rajono „Patriots-Cementas“ (9 pergalės, 10 pralaimėjimų) komandą. Rungtynes geriau pradėjo „Kretinga“, po pirmo kėlinio komandas skyrė 8 taškai (20:12). Baigiantis antram kėliniui svečiai po R. Zabitos taiklaus dvitaškio įgijo ir 18 taškų persvarą (18 min. 38:20); likusią kėlinio dalį Akmenės komanda spurtavo 12:0 ir priartėjo 38:32. Po pertraukos varžovai įgijo 11 taškų persvarą (44:55), o po trijų kėlinių komandas skyrė 5 taškai (51:56). Ketvirtą kėlinį „Kretingai“ buvo pavykę išlyginti rezultatą, bet perlaužti rungtynių nepavyko ir teko pripažinti penktąjį šio sezono pralaimėjimą.

„Kretinga“: Tadas Maželis (7/14 dvitaškiai) – 17, Domininkas Matutis (3/5 tritaškiai) ir Justas Grikštas (3 per. kamuoliai, 6 išprov. pražangos) – po 14, Rytis Zabita (9 atk. kamuoliai, 18 naud. balų) – 12, Rokas Šimkevičius (9 rez. perdavimai) – 10, Tadas Budrys – 4, Edgaras Danys ir Karolis Opulskis – po 2, Kornelijus Stonkus.

„Kretingos“ komandos vyr. trenerio Arimanto Mikaločiaus komentaras apie savaitgalio rungtynes: „Savaitgalį vertinčiau ganėtinai gerai, jei ne dešimties minučių rungtynių dalis Akmenėje. Penktadienį namuose pademonstravome neįtikėtinai gerą gynybą ir leidome varžovams įmesti tik 40 taškų. Neturiu jokių priekaištų savo komandai. Šeštadienį su tokiu pat nusiteikimu gintis atvažiavome į Akmenę, viskas klostėsi gerai, netgi pavyko įgyti solidžią persvarą, tačiau po kurio laiko rungtynes kontroliuoti pradėjo varžovai. Gaila, galėjome iškovoti du svarbius taškus, bet turime mokytis iš tokių klaidų ir rengtis ateinančioms kovoms.“

Artimiausias rungtynes „Kretingos“ komanda žais vasario 26 d. namuose su turnyrinės lentelės kaimynais Raseinių „Raseiniais“ (16 pergalių, 6 pralaimėjimai), o vasario 27 d. išvykoje su Kauno rajono „Omega“ (10 pergalių, 8 pralaimėjimai).