Praėjusį savaitgalį Arimanto Mikaločiaus treniruojami „Kretingos“ krepšininkai sužaidė vieninteles Regionų krepšinio lygos A diviziono rungtynes namuose ir pasiekė jau šeštą paeiliui pergalę namuose. Įpusėjus sezonui, per 18 rungtynių 14-tą pergalę iškovoję „Kretingos“ krepšininkai ir toliau lieka antri turnyrinėje lentelėje.

Vasario 13 d. „Kretingos“ komanda namuose 91:76 (22:26; 28:21; 20:16; 21:13) antrą kartą šį sezoną nugalėjo Prienų „CBET-KKSC“ (5 pergalės, 15 pralaimėjimų) komandą. Rungtynės prasidėjo rezultatyviai, besibaigiant pirmajam kėliniui prieniškiai sugebėjo įgyti 9 taškų persvarą (8 min. 15:24), bet antrą kėlinį dėjimu užbaigė V. Šarakauskas, ir prieš pertrauką priekyje buvo aikštės šeimininkai – 50:47. Trečią kėlinį kretingiškiai nė karto nebepraleido svečių į priekį ir netgi šiek tiek padidino savo persvarą, o lemiamą kėlinį po D. Matučio tritaškio komandas skyrė 19 taškų (37 min. 87:68), ir rungtynių baigtis tapo aiški.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai“ atstovavo: Vytautas Šarakauskas (4/4 dvitaškiai, 3 blokai, 23 naud. balai) – 16, Tadas Maželis (3/4 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 5 per. kamuoliai) – 15, Domininkas Matutis (3/4 tritaškiai, 6 rez. perdavimai, 19 naud. balų) – 11, Tadas Budrys (5/5 dvitaškiai) – 10, Justas Grikštas (3/4 dvitaškiai) – 9, Rytis Zabita (4/6 dvitaškiai, 7 atk. kamuoliai, 14 naud. balų), Karolis Opulskis (2/2 tritaškiai) ir Rokas Šimkevičius (6 rez. perdavimai) – po 8, Edgaras Danys (5 rez. perdavimai) – 3, Kornelijus Stonkus – 2, Dovydas Diemontas – 1, Ugnius Kvietkauskas.

„Kretingos“ krepšinio klubo vidurio puolėjo Vytauto Šarakausko komentaras: „Šiandien antroje rungtynių pusėje suaktyvinome gynybą ir tas davė mums apčiuopiamų vaisių. Puolime viskas tvarkoje, prisirenkame nemažai lengvų taškų, bet norėtųsi daugiau koncentracijos gynyboje. Po pertraukos komandas skyrė tik 3 taškai, palaipsniui vis didinome persvarą ir perlaužėme rungtynių eigą.“

„Kretingos“ komanda šiandien, vasario 19 d., turėtų žaisti namuose su Tauragės „Taurage“ (11 pergalių, 8 pralaimėjimai), o sausio 20 d. išvykoje – su Akmenės „Patriots-Cementas“ (8 pergalės, 9 pralaimėjimai).