Šalies varžybose dalyvavo gausus būrys Kretingos rajono karatekų.

Nuotolinėse karatė kata pirmenybėse „Juodojo diržo kelias 2021“ dalyvavo karatekos iš visų Lietuvos klubų. Šiose varžybose sportininkai buvo suskirstyti į skirtingas kategorijas pagal amžių ir turimą diržą, o pirmenybėse jie dalyvavo būdami namuose, kur juos palaikė šeimos nariai.

„Shodan“ karatė klubui atstovavo net 261 sportininkas, iš jų 39 – Kretingos mieste ir rajone sportuojantys vaikai. Per šias varžybas iškovoti 205 medaliai: 47 aukso, 72 sidabro ir 86 bronzos. Trenerių komanda džiaugiasi ir didžiuojasi savo auklėtiniais, kurie sportuoja nuotoliniu būdu, tobulėja ir nenuleidžia rankų, o varžybose nugalėjo jaudulį ir garbingai kovojo. Sportininkų laukia Pasaulio klubų kata čempionatas, kuris įvyks vasario 27 d., o kovo mėnesį įvyks kumite Lietuvos suaugusiųjų čempionatas.

Kretingos mieste sportuojantys pirmąsias vietas iškovojo ir čempionais tapo: Viltė Drungilaitė, Rokas Pipiras, Kamilė Einikytė, Matas Jaugelis, Emilijus Latakas, Greta Intaitė, Matas Jonauskas.

Sidabro medalius pelnė: Austėja Beniušytė, Domantas Viskontas, Modestas Giedras, Ula Gaubė, Živilė Bružaitė, Kornelija Česnakaitė.

Trečių vietų laimėtojais tapo: Ąžuolas Gruzdys, Germantas Žilys, Jonas Kerulis, Nojus Jurkaitis, Tadas Vainutis, Karolis Šlima, Kazimieras Samsonovas, Erika Petrikaitė.

Tarp Vydmantuose sportuojančių vaikų I v. laimėjo Dovydas Laukineitis ir Urtė Griciūtė, vicečempionais tapo Emilis Dvarionas, Kamilė Ilgaudaitė ir Martynas Kumpis, III v. iškovojo Laurynas Butkevičius ir Ugnė Paulauskaitė.

Tarp kurmaitiškių vicečempionu tapo Leonas Alčauskas, III v. iškovojo Neda Galdikaitė, Domas Venckus, Markas Budrys ir Justas Jonušas. Tarp kūlupėniškių čempione tapo Deimantė Mockevičiūtė, II v. vietą iškovojo Algirdas Gricius ir Arnas Jundulas, III v. – Kotryna Valančiūtė ir Matas Valančius.

Tarp sportuojančiųjų Darbėnuose III v. iškovojo Rimgailė Rimkutė.