„Kretingos“ komanda, treniruojama Arimanto Mikaločiaus, sužaidė dar dvejas Regionų krepšinio lygos (RKL) A diviziono rungtynes ir, nors šį savaitgalį buvo patirtas trečias pralaimėjimas, pavyko pagerinti turnyrinę poziciją ir pakilti į antrą vietą.

Vasario 5 d. Kretingos komanda namuose 86:79 (25:18; 18:22; 24:23; 19:16) palaužė Ukmergės „Olimpo“ (6 pergalės, 13 pralaimėjimų) pasipriešinimą. Rungtynes geriau pradėjo kretingiškiai, po Tado Budrio dvitaškio pavyko susikrauti 10 taškų persvarą (9 min. 25:15). Įpusėjus II kėliniui varžovai pavijo šeimininkus ir trumpam netgi išsiveržė į priekį (14 min. 27:29), o prieš pertrauką komandas skyrė 3 taškai (20 min. 43:40). Trečią kėlinį švieslentėje net šešis kartus degė lygus rezultatas, dar 3 kartus Ukmergės komandai pavyko persverti rezultatą savo naudai. Paskutinį kėlinį ir toliau vyko apylygė kova, likus žaisti 3,5 min. priekyje dar buvo varžovai (37 min. 76:77), bet per likusį laiką taškus rinko tik „Kretingos“ komanda, pasiekusi dar vieną pergalę.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai“ atstovavo: Tadas Maželis (6/6 dvitaškiai, 3/4 baudos) ir Vytautas Šarakauskas (5/8 dvitaškiai, 5/7 baudos, 9 atk. kamuoliai, 26 naud. balai) – po 15, Edgaras Danys (3/5 dvitaškiai) ir Justas Grikštas – po 12, Rokas Šimkevičius (6 atk. kamuoliai, 7 rez. perdavimai) – 9, Tadas Budrys (4/4 dvitaškiai) ir Karolis Opulskis – po 8, Kornelijus Stonkus (8 rez. perdavimai, 15 naud. balų) – 5, Rytis Zabita (8 atk. kamuoliai) – 2, Domininkas Matutis.

Vasario 6 d. „Kretingos“ komanda išvykoje po dviejų pratęsimų 106:109 (9:26; 24:28; 28:16; 25:16; 12:12; 8:11) pralaimėjo Biržų „Biržams“ (13 pergalių, 6 pralaimėjimai). Rungtynes varžovai pradėjo aukšta sparta, o „Kretingos“ komandai sunkiai sekėsi rinkti taškus, dėl to šeimininkai jau po pirmo kėlinio turėjo 17 taškų persvarą. Antrą kėlinį „Kretingos“ komanda rodė atsigavimo ženklus, bet varžovams pavyko dar šie tiek padidinti persvarą –33:54. Kaip po varžybų kalbėjo treneris A. Mikaločius, komanda pirmą rungtynių pusę nežaidė blogai, tiesiog fatališkai nesisekė pataikyti, o varžovams viskas sekėsi.

Po pertraukos kretingiškiai pradėjo žaisti visiškai kitaip ir po trijų kėlinių komandas skyrė jau tik 9 taškai – 61:70. Ketvirtą kėlinį „Kretingos“ komandai, vedamai 10 taškų pelniusio kapitono D. Matučio, pavyko išlyginti rezultatą, likus žaisti 11 sekundžių po T. Budrio dvitaškio – 86:86, o varžovams per likusį laiką persverti rezultato nepavyko ir teko žaisti pratęsimą. Pratęsimo pabaigoje priekyje buvo „Kretingos“ komanda, bet varžovams pavyko išsigelbėti ir išlyginti rezultatą, o per likusias penkias sekundes surengti sėkmingos atakos nepavyko ir viskas persikėlė į antrą pratęsimą. Jo metu ir toliau vyko lygi kova, bet varžovams rungtynių pabaigoje nusišypsojo sėkmė, kai sudėtingą tritaškį, persvėrusį rezultatą, pataikė jų aukštaūgis, o rezultatą išlyginti galėjęs tolimas D. Matučio tritaškis tikslo nepasiekė.

„Kretinga“: Domininkas Matutis (5/11 tritaškiai, 10/10 baudos, 8 rez. perdavimai, 8 išprov. pražangos, 35 naud. balai) – 31, Tadas Budrys (6/10 dvitaškiai, 8 atk. kamuoliai) – 15, Rytis Zabita (7/11 dvitaškiai, 8 atk. kamuoliai) ir Rokas Šimkevičius – po 14, Edgaras Danys (3/5 dvitaškiai) ir Justas Grikštas – po 8, Karolis Opulskis (3/3 dvitaškiai, 6 atk. kamuoliai) – 7, Tadas Maželis (9 atk. kamuoliai) – 5, Kornelijus Stonkus (5 per. kamuoliai) – 4.

Komandos vyriausiojo trenerio Arimanto Mikaločiaus komentaras: „Labai sunkus savaitgalis, tokio ir tikėjomės, nes abu varžovai pavojingi. Labai sunku išskirti kažkokius aspektus, dėl kurių pralošėme Biržuose, bet, manau, fortūna nuo mūsų šiek tiek nusisuko. Su Ukmerge turėjome gerą dvikovą, komanda pasipildžiusi keliais naujais žaidėjais ir kaunasi kiekvienose varžybose dėl pergalės ir patekimo į atkrintamąsias.“

Artimiausias rungtynes „Kretingos“ komanda turėtų žaisti vasario 13 d. namuose su Prienų „CBET-KKSC“ (5 pergalės, 14 pralaimėjimų).