NKL rungtyniaujantys Palangos „Kuršiai“ sausio 26 d. svečiuose 87:75 (12:16; 32:16; 18:21; 25:22) pranoko Šilutės „Šilutę“ (13 pergalių, 11 pralaimėjimų). Po I kėlinio priekyje dar buvo „Šilutės“ komanda, bet antrajame spurtą surengę Palangos „Kuršiai“ nutolo nuo varžovų – 44:28. Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkams pavyko priartėti, bet pergalę vis dėlto iškovojo pajūrio ekipa. Palangos „Kuršiai“: Mantvydas Žukauskas (4/4 dvitaškiai, 4/9 tritaškiai) – 26, Robertas Keliačius (5/7 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai) – 22, Laurynas Mikalauskas (8 atk. kamuoliai) – 11, Chase‘as Harleri's (7 rez. perd.) – 10.

Sausio 28 d. „Kuršiai“ namuose 67:80 (16:8; 17:23; 21:24; 13:25) buvo priversti pripažinti praėjusių metų čempionės Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (17 pergalių, 6 pralaimėjimai) pranašumą – šią komandą treniruoja kretingiškis Povilas Šakinis. „Kuršiai“ per I kėlinį leido varžovams pelnyti tik 4 taškus, patys pelnė jų dvigubai daugiau ir nutolo 16:8, bet II kėlinį svečiams pavyko priartėti ir prieš pertrauką komandas skyrė tik du taškai – 33:31. Trečią kėlinį už ginčus su teisėjais buvo pašalintas šeimininkų vyriausiasis treneris Vytautas Buzas, bet nepaisant to prasidėjus IV kėliniui rezultatas dar buvo lygus – 57:57. Vis dėlto „Sūduva-Mantinga“ spurtavo 18:5 ir susikrovė dviženklę persvarą – 62:75, kurią išsaugojo iki susitikimo pabaigos.

Palangos „Kuršiai“: Chase‘as Harler'is (7/10 dvitaškiai) – 20, Laurynas Mikalauskas (5/8 dvitaškiai, 8 atk. kamuoliai) – 12, Robertas Keliačius (5/6 dvitaškiai) – 11, Justas Žiubrys – 3.

Sausio 30 d. palangiškiai išvykoje 72:82 (18:20; 13:29; 20:21; 21:12) pralaimėjo ir prieš Molėtų „Ežerūną-Atletą“ (8 pergalės, 15 pralaimėjimų). Lemiamas rungtynių lūžis įvyko II kėlinį, po kurio komandas skyrė jau 18 taškų – 31:49. Šeimininkai išlaikė persvarą iki pat rungtynių pabaigos, ir „Kuršiams“ pavyko ją tik šiek tiek aptirpdyti.

Palangos „Kuršiai“: Chase'as Harler'is (8/11 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 4 per. kamuoliai, 28 naud. balai) – 29, Laurynas Lučinskas (8/9 baudos, 7 atk. kamuoliai) –12, Ginas Mulevičius (5 atk. kamuoliai, 4 rez. perdavimai) – 11, Mantvydas Žukauskas – 9.

Nors Palangos „Kuršiai“ ir pralaimėjo pastarąsias dvejas rungtynes, bet su 11 pergalių ir 10 pralaimėjimų išliko VIII turnyrinės lentelės vietoje.