Sausio 19 d. Palangos „Kuršiai“ išvykoje po dramatiškos kovos 71:72 (16:17; 16:19; 19:17; 20:19) turėjo pripažinti Gargždų „Gargždų“ (15 pergalių, 8 pralaimėjimai) komandos pranašumą.

Iki rungtynių pabaigos likus 4 minutėms šeimininkai dar turėjo saugią 8 taškų persvarą – 68:60. Vis dėlto Ginas Mulevičius smeigė du tritaškius paeiliui, dar vieną tolimą metimą pridėjo Chase‘as Harler'is, Laurynas Mikalauskas realizavo dvitaškį, o Palangos komanda spurtavo 11:0 ir, prieš prasidedant paskutinei minutei, išsiveržė į priekį – 71:68. Per likusį laiką taškus pelnė tik aikštės šeimininkai, įskaitant ir M. Ruikio dvitaškį, pelnytą aidint sirenai ir nulėmusį savo komandos pergalę.

Palangos „Kuršiai“: Chase‘as Harler'is (3/6 tritaškiai) – 14, Ginas Mulevičius (3/4 tritaškiai) ir Laurynas Mikalauskas (6/8 dvitaškiai) – po 12.

Sausio 21 d. Palangos „Kuršiai“ namuose 87:62 (22:16; 20:11; 20:11; 25:24) atsitiesė prieš Šilutės „Šilutę“ (13 pergalių, 9 pralaimėjimai). Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie antrą kėlinį surengė ataką 13:2 ir po Tauranto Tamošiūno prasiveržimo persvara išaugo iki 19 taškų (39:20). Trečią kėlinį svečiams buvo pavykę sumažinti deficitą iki 12 taškų (50:38), tačiau palangiškiai užbaigė ketvirtį, pelnydami 12 taškų be atsako ir įgijo 24 taškų pranašumą, kurio „Šilutės“ krepšininkai panaikinti nesugebėjo (62:38).

Palangos „Kuršiai“: Mantvydas Žukauskas (8/13 dvitaškiai, 9 atk. kamuoliai) – 17, Chase'as Harler'is (5 atk. kamuoliai, 7 rez. perdavimai) – 14, Laurynas Mikalauskas (5/11 dvitaškiai, 7 atk. kamuoliai), Laurynas Lučinskas (8 atk. kamuoliai) ir Taurantas Tamošiūnas – po 10, Justas Žiubrys – 3.

Sausio 23 d. Palangos komanda išvykoje 101:56 (20:4; 24:24; 23:17; 34:11) nepasigailėjo Joniškio „Delikateso“ (5 pergalės, 15 pralaimėjimų) komandos. Palangos „Kuršiai“ įspūdingai pradėjo rungtynes ir jau po pirmo kėlinio turėjo 16 taškų persvarą, neleidę šeimininkams pelnyti taškų daugiau negu pusę kėlinio. Po didžiosios pertraukos aikštėje toliau dominavo Palangos komanda, pasiekusi didžiausią šiame sezone pergalę. Palangos „Kuršiams“ ir toliau vadovavo vyriausiąjį komandos trenerį pavaduojantis kretingiškis Henrikas Lubinas. Palangos „Kuršiai“ su 10 pergalių ir 8 pralaimėjimais išlieka VIII turnyrinėje NKL lentelės vietoje.

Palangos „Kuršiai“: Chase‘as Harler'is (4/5 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai, 29 naud. balai) – 20, Robertas Keliačius (7/9 dvitaškiai) – 17, Laurynas Mikalauskas (6/8 dvitaškiai, 10 atk. kamuolių) – 15, Laurynas Lučinskas (4/5 tritaškiai) – 14, Mantvydas Žukauskas – 12, Justas Žiubrys – 3.