„Kretingos“ komanda, rungtyniaujanti Regionų krepšinio lygos A divizione ir treniruojama Arimanto Mikaločiaus, šį savaitgalį vietoj planuotų dviejų susitikimų sužaidė tik vienerias rungtynes, per kurias, įvykus trijų pratęsimų dramai, teko pripažinti Kauno KTU studentų pranašumą. Taip buvo nutraukta šešių iš eilės pergalių serija. Bet, nepaisant pralaimėjimo, „Kretinga“ su 10 pergalių ir 2 pralaimėjimais išsaugojo II vietą turnyro lentelėje.

Sausio 16 d. „Kretingos“ komanda išvykoje po trijų pratęsimų 124:131(20:21; 19:20; 24:21; 17:18; 15:15; 13:13; 16:23) turėjo pripažinti Kauno KTU komandos pranašumą (4 pergalės, 7 pralaimėjimai). Rungtynės nuo pat pradžių klostėsi permainingai. Nors šeimininkai galingai pradėjo rungtynes 1:9, kretingiškiai po Tado Budrio baudų metimų kėlinio pabaigoje atsidūrė priekyje – 20:18. Antrą kėlinį ir toliau vyko atkakli kova taškas į tašką, nė vienai komandai nepavyko atitrūkti, ir pirmaujanti komanda keitėsi su kiekviena ataka. Po dviejų kėlinių Kauno studentai turėjo 2 taškų persvarą – 39:41. Įpusėjus trečiam kėliniui varžovams vėl pavyko nutolti (25 min. 45:52), bet po trijų kėlinių priekyje minimalia persvara jau buvo „Kretinga“– 63:62. Ketvirtą kėlinį ir toliau vaizdas aikštėje nesikeitė, komandos žaidė koja kojon – likus žaisti 26 sekundes Rytis Zabita išlygino rezultatą – 80:80, kretingiškiams pavyko apsiginti nuo paskutinės varžovų atakos, bet Domininko Matučio tritaškis su sirena buvo netikslus ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Pirmą pratęsimą Rokas Šimkevičius galėjo padidinti kretingiškių pergalę iki 3 taškų, bet pataikė tik vieną baudos metimą iš dviejų, o varžovai pačioje pirmojo pratęsimo pabaigoje išlygino rezultatą ir nukėlė komandas į antrą pratęsimą – 95:95. Antrą pratęsimą po to paties R. Šimkevičiaus tritaškio kretingiškiai turėjo ir penkių taškų persvarą (47 min. 102:97); likus žaisti 16 sek. varžovai pataikė baudos metimą ir išsiveržė į priekį – 106:108, „Kretingos“ komandos kapitonas D. Matutis taikliomis baudomis išlygino rezultatą – 108:108, ir, nors varžovai dar turėjo galimybę, jų metimas buvo netaiklus. Trečiojo pratęsimo metu varžovai spurtavo ir iš karto susikrovė 7 taškų persvarą, kurios kretingiškiai panaikinti nebesugebėjo. Šiame susitikime „Kretingos“ komandai koją pakišo net 21 pramestas baudos metimas (29 iš 50, arba 58 proc. taiklumas).

Šiose rungtynėse „Kretingai“ atstovavo: Tadas Maželis (13/16 dvitaškiai, 7 atk. kamuoliai) – 26, Rytis Zabita (9/13 dvitaškiai, 13 atk. kamuolių, 5 rez. perdavimai, 33 naud. balai) – 21, Domininkas Matutis (8 rez. perdavimai, 7 išprov. pražangos) – 19, Rokas Šimkevičius (15 rez. perdavimų, 6 išprov. pražangos) – 17, Edgaras Danys (5/6 dvitaškiai, 22 naud. balai) – 16, Justas Grikštas (4/7 tritaškiai) – 14, Karolis Opulskis – 6, Tadas Budrys (2 blokai) – 5, Dovydas Diemontas.

Komandos gynėjo Edgaro Danio komentaras: „Varžybos buvo taškas į tašką iki pat paskutinio rungtynių signalo. Šiose varžybose labai prastai metėme baudų metimus, leidome KTU komandai atkovoti daug kamuolių puolime, per pratęsimą neuždengėme jų komandos metiko, tad teko po trijų pratęsimų eiti į rūbinę nuleistomis galvomis. Labai apmaudu, kad nutrūko šešių pergalių serija, bet reikia dirbti toliau ir stengtis grįžti į pergalių kelią.“

Artimiausias rungtynes „Kretingos“ komanda turėtų žaisti namuose, sausio 23 d., su ta pačia Kauno KTU komanda.