Regionų krepšinio lygos (RKL) A divizione sėkmingai žengia „Kretingos“ krepšininkai, kurie iškovojo jau šešias pergales iš eilės ir su vienu pralaimėjimu per vienuolika turų išlieka II turnyro lentelės vietoje, nuo pirmaujančios Vilniaus ,,Rivilės" (12 pergalių, 3 pralaimėjimai) atsilikdami ketveriomis sužaistomis rungtynėmis.

Sausio 8 d. „Kretingos“ komanda išvykoje 80:67 (22:10; 25:17; 21:5; 21:17; 12:23) nugalėjo RKL autsaiderį Kauno „LSU-Atletą“ (7 pralaimėjimai). Šiose rungtynėse varžovai aktyviau priešinosi tik pirmą kėlinį, įpusėjus kėliniui rezultatas dar buvo 13:10, bet likusias 4 minutes „Kretingos“ komanda nepraleido nė taško ir įgijo dviženklį pranašumą (22:10). Antrą kėlinį ir toliau rungtynių kontrolę turėjo „Kretinga“, sugebėjusi padidinti savo persvarą iki 20 taškų (20 min. 47:27). Besibaigiant trečiam kėliniui kretingiškiai po Tado Maželio tritaškio įgijo ir rekordinę 28 taškų persvarą (29 min. 64:36). Paskutinį kėlinį, anot trenerio Arimanto Mikaločiaus, aikštėje daugiau laiko gavo pasireikšti mažiau rungtyniaujantys komandos nariai, nes šeštadieniui reikėjo pataupyti pagrindinius žaidėjus, tad varžovams pavyko šiek tiek priartėti.

Šiose rungtynėse „Kretingai“ atstovavo: Justas Grikštas (6/8 dvitaškiai) – 15, Rokas Šimkevičius – 14, Tadas Maželis (9 atk. kamuoliai) – 13, Rytis Zabita (10 atk. kamuolių, 17 naud. balų) – 11, Edgaras Danys (9 rez. perdavimai, 5 per. kamuoliai) – 6, Tadas Budrys (8 atk. kamuoliai) ir Dovydas Diemontas – po 5, Karolis Opulskis (10 atk. kamuolių) ir Ignas Andriuškevičius – po 4, Domininkas Matutis – 3, Ugnius Kvietkauskas.

Sausio 9 d. „Kretingos“ komanda išvykoje po pratęsimo 112:105 (19:24; 15:24; 31:20; 31:28;) palaužė Plungės „Olimpo“ (6 pergalės, 7 pralaimėjimai) komandos pasipriešinimą. Plungės komanda sėkmingiau pradėjo rungtynes ir po Nathaniel Brown baudos metimų susikrovė 10 taškų persvarą (8 min. 12:22), iki kėlinio pabaigos kretingiškiams pavyko ją sumažinti perpus (10 min. 19:24). Antrą kėlinį taip pat sėkmingiau žaidė šeimininkai, sugebėję prieš didžiąją pertrauką nutolti iki didžiausio pirmoje rungtynių pusėje 15 taškų pranašumo (20 min. 32:47). Prasidėjus trečiam kėliniui varžovams pavyko nutolti 16 taškų (23 min. 38:54), bet, besibaigiant kėliniui, po Roko Šimkevičiaus tritaškio kretingiškiams pavyko išsiveržti į priekį (29 min. 62:61). Prieš ketvirtą kėlinį plungiškiai vis dar turėjo 3 taškų persvarą (30 min. 65:68). Prasidėjus paskutinei ketvirto kėlinio minutei kretingiškiai vis dar atsiliko 5 taškais (39 min. 87:92), bet per likusį laiką siuntė varžovus prie baudų metimo linijos, o patys rinko taškus taikliais dvitaškiais. Likus žaisti 5 sek. ir turint 3 taškų deficitą „Kretingos“ komanda išsimetė kamuolį iš užribio, Edgaras Danys „atrado“ laisvą R. Šimkevičių prie tritaškio linijos ir šis, aidint finalinei sirenai, išlygino rezultatą 96:96, kas reiškė pratęsimą. Jį sėkmingiau sužaidė „Kretinga“, privertusi kapituliuoti varžovus ir iškovojusi dar vieną pergalę.

„Kretinga“: Rokas Šimkevičius (5/7 tritaškiai, 6 rez. perdavimai, 24 naud. balai) – 25, Domininkas Matutis (3/6 tritaškiai, 10 rez. perdavimų, 7 išprov. pražangos, 35 naud. balai) – 24, Justas Grikštas (5/8 tritaškiai) – 20, Rytis Zabita (8/10 dvitaškiai, 8 atk. kamuoliai, 21 naud. balas) – 17, Tadas Budrys – 12, Tadas Maželis (5/8 dvitaškiai, 11 atk. kamuolių, 5 rez. perdavimai, 18 naud. balų) – 10, Edgaras Danys ir Karolis Opulskis – po 2.

„Kretingos“ komandos vyr. trenerio Arimanto Mikaločiaus komentaras: „Savaitgalį turėjome dvejas skirtingas rungtynes. Penktadienį nuvykome į Kauną gerai nusiteikę prieš studentų komandą, ir tai mums padėjo iškovoti ganėtinai lengvą pergalę. O šeštadienį Plungėje laukė pavojingas varžovas, kuris namuose žaidžia tikrai labai gerai. Iš pradžių gavome kietos kovos, ir tai leido varžovams įgyti solidų pranašumą, bet po ilgosios pertraukos „grįžome“ į rungtynes. Jų pabaigoje šiek tiek prireikė ir sėkmės, kuri šį kartą buvo mūsų pusėje. Džiaugiuosi, kad laimėjome.“

Komandos kapitono Domininko Matučio komentaras: „Savaitgalis buvo nuostabus – iškovotos dvi pergalės. Žaisdami prieš jauną ir ambicingą LSU komandą įrodėme savo pranašumą: nuo pradžios kontroliavome žaidimo eigą ir neleidome varžovams net pagalvoti apie kažkokias galimybes laimėti. Buvom nusiteikę nuo pat pradžių gintis aktyviai, žaisti ties pražangos riba. Puolime dalinomės kamuoliu, žaidėme greitą savo žaidimą. Svarbu, kad po trijų savaičių pertraukos pajaustumėme žaidimo ritmą, kuris svarbus kiekvienam žaidėjui. Visi gavo žaisti, o tai svarbiausia. Šeštadienį rungtynės buvo labai sunkios tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Mes buvome po kelionės ir po varžybų, o plungiškiai penktadienį neturėjo varžybų, tai jie kaip ir turėjo daugiau laiko pasiruošti. Manau, varžovai kontroliavo visas varžybas. Mes bandėme vytis ir būti arti jų, nors ne visada pavyko. Ketvirtą kėlinį išėjome susikaupę, žinojom, kad tik būdami aktyvūs gynyboje ir puolime galime sumažinti skirtumą. Buvome susikaupę, vieningi, nežaidėme po vieną. Išplėšėme pratęsimą, užtikrintai sužaidėme ir padarėme tai, ką turėjome padaryti. Labai džiaugiuosi komandos nusiteikimu ir emocija. Savaitgalį vertinčiau aštuonetui, kad būtų kur tobulėti.“

Artimiausias dvejas rungtynes „Kretingos“ komanda ir vėl žais išvykose: sausio 15 d. – Klaipėdoje su LCC tarptautiniu universitetu (6 pergalės, 7 pralaimėjimai), o sausio 16 d. – su Kauno KTU (3 pergalės, 7 pralaimėjimai).