Arimanto Mikaločiaus treniruojami „Kretingos“ krepšininkai sužaidė paskutiniąsias šiemet rungtynes Regionų krepšinio lygos (RKL) A divizione.

Dėl pakeisto tvarkaraščio buvo sužaista su vienais lygos autsaiderių Panevėžio „Bangenės-Aiveros“ krepšininkais, bet po iškovotos dar vienos pergalės pavyko pakilti į II turnyrinės lentelės poziciją. Kretingiškiai yra vienintelė komanda lygoje, turinti aštuonias pergales ir tik vieną pralaimėjimą, ir už pirmaujančią Vilniaus „Rivilę“ (11 pergalių, 3 pralaimėjimai) sužaidusi penkeriomis rungtynėmis mažiau.

Gruodžio 18 d. „Kretingos“ komanda išvykoje 93:78 (28:14; 17:23; 29:21; 19:20) nugalėjo Panevėžio „Bangenės-Aiveros“ (2 pergalės, 11 pralaimėjimų) krepšininkus ir pratęsė pergalių seriją iki keturių. Įpusėjus pirmam kėliniui rezultatas dar buvo lygus (6 min. 14:14), bet per likusį laiką „Kretingos“ komanda sužaidė „sausai“ 14:0 ir nutolo 28:14. Antrą kėlinį šeimininkai sugebėjo sėkmingiau sužaisti kėlinio pabaigą ir sušvelnino savo atsilikimą iki 8 taškų ( 20 min. 45:37). Trečią kėlinį iniciatyva vėl priklausė kretingiškiams, kurie po dar vieno sėkmingo etapo prieš lemiamą kėlinį turėjo 16 taškų persvarą – 74:58. Ketvirtą kėlinį viskas, ką pavyko padaryti varžovams, – sumažinti skirtumą iki 10 taškų (36 min. 83:73). Bet už poros minučių po Justo Grikšto taiklių baudos metimų kretingiškiai pasiekė didžiausią susitikime – 20 taškų – persvarą (38 min. 93:73). Kretingiškiai šiame susitikime dominavo po varžovų krepšiais ir atkovojo net 18 kamuolių puolant, kai varžovai – tik 4.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai“ atstovavo: Justas Grikštas (11/17 dvitaškiai, 7 atk. kamuoliai, 3 per. kamuoliai, 6 išprov. pražangos) – 26, Domininkas Matutis (5/9 tritaškiai) – 17, Edgaras Danys (2 per. kamuoliai, 14 naud. balų) ir Tadas Budrys (6/8 dvitaškiai, 6 atk. kamuoliai) – po 12, Rytis Zabita (12 atk. kamuolių) ir Rokas Šimkevičius (7 atk. kamuoliai, 7 rez. perdavimai, 2 per. kamuoliai, 17 naud. balų) – po 9, Tadas Maželis (7 atk. kamuoliai, 7 rez. perdavimai, 12 naud. balų), Karolis Opulskis (5 atk. kamuoliai, 4 rez. perdavimai, 4 per. kamuoliai, 12 naud. balų), Ignas Andriuškevičius, Dovydas Diemontas ir Ugnius Kvietkauskas. Kovas RKL A divizione „Kretingos“ komanda pratęs po Naujųjų metų – sausio 8 d. išvykoje susitiks atidėtose rungtynėse su Kauno „LSU-Atleto“ (5 pralaimėjimai) krepšininkais.