Ar verta uždrausti azartinių lošimų reklamą?

Laikantis visų karantino sąlygomis aukštojo meistriškumo varžyboms taikomų reikalavimų, Kėdainių arenoje buvo surengtas Lietuvos jaunių karatė čempionatas, kuriame dalyvavo 40 jaunųjų karatekų iš įvairių šalies regionų. Kretingai šiame čempionate atstovavo 4 sportininkai, kuriems šios rungtynės jaunių grupėje buvo pirmosios, suteikusios geros patirties.

Merginų jaunių amžiaus grupėje svorio kategorijoje per 65 kg III vietą iškovojo Fausta Šerpetytė.

Vaikinų jaunių iki 65 kg svorio kategorijoje tokią pat poziciją užėmė Rokas Arlickas. Svorio kategorijoje nuo 75 iki 80 kg vicečempionu tapo Robertas Šlima. Robertas pirmoje kovoje įveikė varžovą iš „Okinavos“ klubo ir finale susitiko su Gabrieliumi Salyga, kuriam teisėjai ir skyrė pergalę.

Šiame čempionate dalyvavo ir Ernesta Meškytė. Kadangi dėl pandemijos į varžybas neatvyko varžovės, Ernesta neturėjo galimybės kovoti.

Visiems kovotojams šis čempionatas yra labai svarbus, nes, laimėjus prizinę vietą, atsiranda galimybė tapti Lietuvos rinktinės nariu ir atstovauti šaliai Europos čempionate.