Kretingiškis Matas Jonauskas tapo Europos karatė kata čempionato bronzos medalininku. Čempionatas vyko nuotoliniu būdu.

Nuotoliniu būdu įvyko Europos karatė kata čempionatas, o dėl kata klubų taurės varžėsi 17 karatė kiokušin klubų iš Lietuvos, tarp jų – ir mokykla „Shodan“, taip pat klubų atstovai iš kitų šalių.

Kretingiškis karateka Matas Jonauskas kata čempionate iškovojo III v. Pirmą kovą Matas laimėjo prieš Danijos rinktinės kovotoją, antroje nugalėjo varžovą iš Švedijos rinktinės, o pusfinalyje pralaimėjo Vengrijos atstovui.

M. Jonauskas ne tik atstovavo „Shodan“ karatė mokyklai – jis varžybose dalyvavo kaip Lietuvos karatė rinktinės narys.

„Šiais metais „Shodan“ komandai nepavyko pasiekti geresnių rezultatų, nes dėl koronaviruso pandemijos sąlygos buvo sudėtingos“, – paaiškino mokyklos vadovas treneris Lukas Kubilius.

Kata – tai karatė technikos gynybos ir puolimo veiksmų kompleksas, atliekamas judant įvairiomis kryptimis. Atlikti kata reikalauja daug jėgų, visiško susikaupimo ir koncentracijos.