Lietuvos čempionato medalininkai: (iš kairės) Edgaras ir Vaida Slušniai, Giedrius Dima.

Panevėžyje įvyko Lietuvos asmeninis badmintono čempionatas, kuriame varžėsi 48 dalyviai iš 17 skirtingų šalies klubų. Kretingos rajonui atstovavo kretingiškiai Vaida ir Edgaras Slušniai, darbėniškis Giedrius Dima, vydmantiškiai Šarūnas Stumbra, Tomas Petrošius ir Mamertas Noreika.

Vyrų vienetų kategorijoje Lietuvos vicečempiono titulą iškovojo E. Slušnys. Ketvirtfinalyje Edgaras per 32 min. 2:0 (21:15;21:18) nugalėjo kaunietį Tomą Vaškevičių. Pusfinalyje kretingiškio laukė dvikova su Ignu Rezniku. Pergalė 2:0 (21:9;21:17) pasiekta per 31 min. I. Reznikas vėliau iškovos bronzos medalį. Ir tik finaliniame susitikime Edgaras po sunkios kovos 0:2 pralaimėjo Klaipėdos badmintonininkui Danieliui Beržanskiui. Pirmą setą Edgaras pralaimėjo tik po pratęsimo 23:21. Antrą setą varžovui pasisekė perimti iniciatyvą ir laimėti 21:15. Ši dvikova truko 36 minutes.

Nepavyko medalio iškovoti vyrų dvejetų kategorijoje. Pusfinalyje E. Slušnys ir G. Dima po alinančios 44 min. dvikovos 1:2 turėjo pripažinti būsimų čempionų persvarą. Pirmą setą varžovai laimėjo 21:18, antrą Edgaras ir Giedrius išlygino rezultatą, laimėdami 26:24. Trečią setą vis dėlto sunkią pergalę išplėšė Klaipėdos atstovai D. Beržanskis ir Jonas Petkus, kuris badmintonininko kelią pradėjo Vydmantuose pas trenerį Vaida Mackevičių. Neatsigavę po varginančios pusfinalio dvikovos mūsiškiai kovoje dėl bronzos medalių 1:2 pralaimėjo Kauno duetui Viliui Bagdanavičiui ir Markui Šames. Pirmas setas buvo viltingas – laimėta 21:16, tačiau kiti du pralaimėti minimaliu rezultatu 19:21.

Geriausiai mūsiškiams sekėsi kovoti mišraus dvejeto kategorijoje. Šioje kategorijoje startavo Vaida ir Edgaras Slušniai bei G. Dima su kauniete Ieva Gaide. Sėkmingai įveikusi varžovus mūsų pora susitiko didžiajame finale. Čempionais tapo G. Dima ir I. Gaidė. Pirmą setą vykusią atkaklią dvikovą po pratęsimo 24:22 laimėjo Giedrius ir Ieva. Antras setas, nuslūgus įtampai, vėl pergalingas buvo čempionams – 21:13. Finalas užtruko 34 min. Bronza atiteko klaipėdiečiams J. Petkui ir Gabijai Mockutei.