Ar verta uždrausti azartinių lošimų reklamą?

Šeštadienį Kretingoje vyko Lietuvos futbolo federacijos pirmos lygos keturioliktojo etapo antrojo rato, kuriame ekipos kovoja dėl 9–14 vietų, rungtynės tarp Kretingos „Minijos“ ir Vilniaus BFA komandų. Pirmajame ture BFA futbolininkai išplėšė pergalę minimaliu rezultatu, tad „Minija“ siekė revanšo. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 2:2.

Į savo aikštę daugiau nei po mėnesio pertraukos grįžę „Minijos“ žaidėjai rungtynes pradėjo aktyviai: jau per pirmas 15 minučių progas pasižymėti turėjo puolėjai Dominykas Jakočiūnas ir Joao Ferreira, tačiau abu kartus „BFA“ komandą išgelbėjo vartininkas Dominykas Valeckas.

Nors didžiąją pirmojo kėlinio dalį kamuolį daugiau laiko kontroliavo kretingiškiai, pirmas įvartis krito į jų vartus. Po „Minijos“ gynėjų klaidos vilniečių krašto saugas Ignas Kaškevičius nuginklavo „Minijos“ vartininką Eimantą Brezgį. Praleidę įvartį kretingiškiai suaktyvino žaidimą ir, po pakelto kampinio, kamuolį į svečių vartus pasiuntė gynėjas Deividas Šiuša. Tačiau teisėjai užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Antrąjį kėlinį kamuolį kontroliavo „Minija“. 59-ąją rungtynių minutę puikiu smūgiu iš toli rezultatą išlygino „Minijos“ saugas Neilas Urba. Vos už dešimties minučių, puikiai susitvarkęs su varžovų gynėjais ir tiksliu smūgiu iš baudos aikštelės nepalikęs jokių vilčių vartininkui, kretingiškius į priekį išvedė puolėjas Joao Ferreira.

Tačiau „BFA“ kūrė progas įmušti įvartį rengdami greitas kontratakas. Viena tokių progų buvo išnaudota 79-ąją rungtynių minutę, kai iš kelių metrų „Minijos“ vartus taikliai atakavo vilniečių puolėjas Martin Perveinis. Per likusias rungtynių minutes „Minija“ bandė persverti rezultatą savo naudai, tačiau „BFA“ komanda gynyboje klaidų nedarė, tad nuskambėjęs finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo lygiąsias 2:2.

„Minijos“ sudėtis: Eimantas Brezgys, Deividas Šiuša, Gustas Gumbaravičius, Klorain Wanda, Neilas Urba, Valdas Jašmontas(kap), Sibusiso Magwaza, Anton Solovyev, Simonas Juška, Dominykas Jakočiūnas, Joao Ferreira. Po keitimo: Laurynas Bauža, Gabrielis Bezerra, Aidas Pipiras.

Kitas rungtynes „Minija“ žais Kretingoje rugsėjo 25 dieną, penktadienį, 17 val. prieš Kauno komandą „Žalgiris B“.