Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos pirmenybėse žaidžianti Kretingos „Minija“ rugpjūčio 29-ąją svečiuose įtemptoje kovoje nusileido Vilniaus BFA klubui: 20 rungtynių minutę įvartį pelnė vilniečių ekipos saugas Tomaš Gulbicki. Tuo tarpu apie 80-ąją minutę „Minijos“ puolėjo Joao Ferreira įmušto įvarčio rungtynių teisėjai neįskaitė.

„Šeštadienį Vilniuje vykusios rungtynės buvo vienos iš šio sezono silpnesnių kovų“, – komentuodamas rungtynes, kurias, I lygos duomenimis, stebėjo 120 žiūrovų, sakė Kretingos „Minijos“ komandos administratorius Martynas Viluckas.

Rungtynių pradžioje aktyvesni buvo ir kamuolį kontroliavo „Minijos“ futbolininkai.

„Varžovai per pirmąsias 20 minučių turėjo tik vieną progą priartėti prie mūsų vartų, ir ta proga pasinaudojo: po mūsų klaidos iš aikštės šono gavęs perdavimą BFA žaidėjas iš kelių metrų įmušė įvartį“, – neslėpė apmaudo M. Viluckas.

Pasak jo, praleidę įvartį „Minijos“ futbolininkai nesutriko ir kūrė pavojingas situacijas prie aikštės šeimininkų vartų. Gaila, kad puikios progos nepavyko išnaudoti Gabrieliui Bezerra. Antrojo kėlinio metu aikštėje taip pat dominavo „Minijos“ žaidėjai. Apie 80-ąją minutę kamuolį į Vilniaus BFA vartus įmušė Joao Ferreira, tačiau rungtynių teisėjai, įžvelgę nuošalę, įvarčio neįskaitė.

„Rungtynių pabaigoje daug atakavome, bandėme išlyginti rezultatą, tačiau nesėkmingai. Dabar mūsų laukia poros savaičių pertrauka, o po to žaisime penkerias rungtynes dėl 9-14 vietų“, – sakė Kretingos „Minijos“ komandos administratorius Martynas Viluckas.

„Minija“: Eimantas Brezgys, Ainis Vilavičius, Neilas Urba, Sibusiso Magwaza, Deividas Šiuša, Laurynas Bauža, Gabrielius Bezerra, Gustas Gumbaravičius, Joao Ferreira, Klorain Wanda, Simonas Juška. Po keitimo: Gvidas Juška, Antonas Solovjovas. Po šių rungtynių Kretingos „Minija“, sužaidusi 13 turų, pasiekusi 3 pergales, patyrusi 2 lygiąsias ir 8 pralaimėjimus, turinti 19 įmuštų įvarčių ir 30 – praleistų, surinkusi 11 taškų, užima X turnyrinės lentelės poziciją.