Pirmieji rajono futbolo „7x7“ pirmenybes pabaigė „Kartena“ ir „Kūlupėnai“. Nukeltose rungtynėse karteniškiai 7:4 įveikė „Kūlupėnų“ komandą. Kitos komandos užbaigė pirmenybes įprastu grafiku – pirmadienį.

Rajono futbolo „7x7“ pirmenybių II lygos čempionai – „Salanto“ futbolininkai (balti marškinėliai) ir II v. užėmusi „Slėnio“ komanda.

Tą dieną sprendėsi antros lygos nugalėtojai. Paskutiniame ture susitiko dvi pirmaujančios komandos – FK „Salantas“ ir „Slėnis“, turinčios po 31 tašką. Pirmą ratą sėkmingiau sužaidė „Slėnio“ ekipa, laimėjusi minimaliu skirtumu 6:5. „Slėniui“ šiose rungtynėse užteko lygiųjų, nes papildomi rodikliai buvo jų naudai. Tad komandų laukė įtemptos rungtynės. Jau 5-ą rungtynių minutę salantiškiai išsiveržė į priekį – 1:0. Tačiau jų džiaugsmas truko neilgai – po dviejų minučių rezultatyviausias antros lygos žaidėjas Edgaras Makarovas išlygino rezultatą – 1:1. Toks rezultatas „Slėnio“ komandą jau tenkino. Dar daugiau – 21-ą min. „Slėnis“ šovė pirmyn – 2:1. Vis dėlto FK „Salantas“ 28-ą min. išlygino rezultatą. Taip 2:2 ir baigėsi pirmas kėlinys. Kaip parodė rungtynių tolimesnė eiga, viskas sprendėsi antrą kėlinį. Gausiai susirinkusių žiūrovų džiaugsmui FK „Salantas“ futbolininkai 65-ą ir 75-ą minutėmis pelnė įvarčius ir užsitikrino I vietą.

Antros lygos III v. laimėtoja „Darba“ su savo sirgaliais.

Trečiosios vietos laimėtojas buvo žinomas iš anksto. Darbėnų „Darbos“ futbolininkai paskutinėse rungtynėse atliko tik formalumus, sužaidę lygiosiomis 2:2 su „Sūkurio“ komanda. Be komandinių apdovanojimų, žaidėjai dar buvo apdovanoti prizais. Rezultatyviausio žaidėjo prizas atiteko Edgarui Makarovui, pelniusiam 33 įvarčius. Apdovanoti prizais buvo ir Arimantas Mikaločius („Jokūbavas“) – 20 įvarčių bei Vytautas Baltmiškis („Slėnis“) – 15 įvarčių. Geriausio vartininko prizas atiteko salantiškiui Lukui Lukauskiui. Naudingiausiais komandų prizininkių žaidėjais pripažinti Germanas Vaniuchinas (FK „Salantas“), Osvaldas Brazdeikis („Slėnis“) ir Vitalijus Grigalauskas („Darba“).

Rezultatai: „Kartena“ – „Kūlupėnai“ – 7:4 (3:1; Edmundas Šilauskas – 2, Vitalijus Riauka, Tomas Kupšys, Aldas Masaitis, Artūras Šlyžius, Martynas Kniukšta – po 1; Dovydas Zajenčauskas – 2, Gabrielius Talmontas, Šarūnas Drakšas – po 1); FK „Salantas“ – „Slėnis“ – 4:2 (2:2; Mantas Kalašnikovas, Jonas Laurinavičius, Martynas Draukšas, Marius Staponkus – po 1; Rikantas Ramanauskas, Edgaras Makarovas – po 1); „Jokūbavas“ – „Sporto mokykla“ – 4:7 (0:4; Raidas Kvasys – 2, Edgaras Vigelis, Konstantinas Maštaras – po 1; Gražvydas Steckys – 3, Edvinas Girčys, Gražvydas Gujis, Domantas Barkauskas, Kornelijus Šalnis – po 1); „Sūkurys“ – „Darba“ – Benas Montrimas, Tomas Grigalauskas – po 1; Ernestas Budrikas, Laimonas Serapinas – po 1).