Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos pirmenybėse žaidžianti Kretingos „Minija“ praėjusį šeštadienį 3:5 pralaimėjo lygos lyderiui praėjusių metų čempionui Telšių „Džiugui“. Po šio pralaimėjimo, sužaidusi 8 turus ir neiškovojusi nė vienos pergalės, „Minija“ tarp 14 komandų smuktelėjo į XIII turnyrinės lentelės poziciją.

„Minijai“ nepasisekė 8-ą turą iš eilės – mūsiškiai neturi nė vienos pergalės ir turnyrinėje lentelėje grimzta vis giliau.

Kaip rungtynes komentavo Kretingos „Minijos“ administratorius Martynas Viluckas, susitikimą aktyviau pradėjo telšiškiai, kurie vien per pirmąsias 15-a minučių prie „Minijos“ vartų sukūrė du pavojingus momentus, tačiau abu kartus minijiečius išgelbėjo fantastiškai sužaidęs vartininkas Eimantas Brezgys.

„Atlaikiusi „Džiugo“ atakas savojo momento sulaukė ir „Minija“ – po pakelto kampinio kamuolys patogiai nukrito Gabrieliui Bezerrai, kuris tiksliu smūgiu išvedė mūsų komandą į priekį“, – kalbėjo M. Viluckas. Bet vos už poros minučių Telšių komandos kapitonas Davydas Arlauskis rezultatą išlygino, o dar po minutės „Minijos“ saugas Antonas Solovjovas išvedė savo komandą dar kartą į priekį. Bet minijiečiai persvara džiaugėsi neilgai: 40-ą minutę tolimu smūgiu rezultatą išlygino Rokas Stanulevičius.

Antrasis kėlinys, kaip ir pirmoji rungtynių pusė, prasidėjo Telšių komandos atakomis. Kai neleistinai baudos aikštelėje buvo nugriautas puolėjas Džoao Fereira (Joao Ferreira), prie 11 m žymos stojęs komandos kapitonas Gvidas Juška išvedė kretingiškius į priekį. Tačiau paskutinės dvylika rungtynių minučių „Minijai“ susiklostė tragiškai: 78-ą minutę po standartinės situacijos rezultatą išlygino „Džiugo“ saugas Ryu Sakurai. „Tuo mūsų bėdos nesibaigė – vos už poros minučių už antrą įspėjimą iš aikštės buvo pašalintas „Minijos“ gynėjas Deividas Šiuša, kuo varžovai netruko pasinaudoti – 83-ą minutę smūgiu galva įvartį pelnė Davydas Arlauskis. Praleidę įvartį kretingiškiai neapdairiai bandė lyginti rezultatą ir už tai buvo nubausti: baudos aikštelėje pargriovus „Džiugo“ puolėją Kiprą Keliauską, 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo Davydas Arlauskis, taip įtvirtindamas Telšių „Džiugo“ pergalę“, – „Minijos“ nesėkmes įvardino M. Viluckas.

Kretingos „Minija“: Eimantas Brezgys, Deividas Šiuša, Ainis Vilavičius, Tomas Gvazdinskas, Gustas Gumbaravičius, Antonas Solovjovas, Sibusiso Magwaza, Gabrielius Bezerra, Dominykas Jakočiūnas, Gvidas Juška, Džoao Fereira. Po keitimo: Lukas Jakumas, Valdas Jašmontas.

Kitas rungtynes „Minija“ žais rugpjūčio 1 dieną 17 val. Kaune prieš Kauno „Žalgirio B“ komandą.