Marijampolės „Sūduvos“ ir Kretingos „Minijos“ susitikimas baigėsi svečių pergale.

Pamatyti savo miesto komandos ir Lietuvos čempionų susitikimą rikiavosi gausi eilė sirgalių.

Šią savaitę, trečiadienio vakarą, Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos pirmenybėse žaidžianti Kretingos „Minija“ žaidė LFF Hegelmann taurės rungtynes ir susitiko su Marijampolės „Sūduva“, kuri, laimėjusi 3:0, užsitikrino vietą Hegelmann LFF taurės ketvirtfinalyje.

Komanda iš Marijampolės jau nuo pat rungtynių pradžios kontroliavo kamuolį. Pirmąjį rungtynių įvartį 34-ą minutę pelnė „Sūduvos“ gynėjas Ivanas Hladikas, „Minija“ gi savo pirmą pavojingą smūgį atliko paskutinę pirmojo kėlinio minutę, kuomet Neilo Urbos smūgis iš toli praskriejo prie pat vartų virpsto.

Po pertraukos aikštėje ir toliau dominavo „Sūduvos“ komanda. Antrojo įvarčio ilgai laukti nereikėjo – 57-ą minutę išskirtiniu tolimu smūgiu pasižymėjo Danielis Offenbacheris. 72-ą minutę ir aikštės šeimininkams iki įvarčio trūko labai nedaug, tačiau greitai visos minijiečių viltys patekti į kitą etapą žlugo, kuomet galva į tuščius vartus kamuolį nukreipė Josipas Tadičius.

Per likusį laiką komandoms nepavyko sukurti įsimintinų epizodų, ir „Sūduva“ šventė pergalę rezultatu 3:0, o „Minija“ į kitą varžybų etapą nebepateko.

Kretingos „Minijos“ vyriausiasis treneris Valdas Trakys, komentuodamas komandos pasirodymą, tvirtino, kad aukšto meistriškumo komandos pergalė abejonių nekelia ir kad malonu žinoti, jog minijiečiai savo jėgas pasitikrino būtent prieš tokią komandą, kaip „Sūduva“.

„Turime traumuotų žaidėjų, – vieną komandos bėdų įvardino vyriausiasis „Minijos“ treneris. – Gavo laiko pasireikšti jauni žaidėjai, iš kurių laukčiau daugiau naudos. Kai kitų žaidėjų nėra, nesinori, kad jaunimas į aikštę išeitų tik pasižaisti. Gaila, kad nepelnėme įvarčio – buvome jo verti. O apskritai ankstesnis įvartis būtų įnešęs į žaidimą intrigos.“

Kretingos „Minija“: vartininkas Martynas Viluckas, Ernestas Andriušis, Dominykas Jakočiūnas, Gvidas Juška, Gabrielius Bezerra, Neilas Urba, Tomas Gvazdinskas, Gustas Gumbaravičius, Ainis Vilavičius, Deividas Šiuša, Antonas Solovjovas. Po keitimo: Mantas Elzbergas. Liepos 18 d. Kretingos „Minija“ žais rungtynes išvykoje su Vilniaus „Vyčiu“.