Badmintonininkų medaliai

• Problema
  • 2007-05-08

Kaune įvyko Lietuvos jaunių iki 17 metų badmintono čempionatas. Jame labai gerai pasirodė Kretingos sporto klubo “Žalgiris” jaunieji badmintonininkai. Jie medalius iškovojo visose kategorijose. Viso buvo pelnyti vienas aukso, du sidabro ir du bronzos medaliai.

Vaikinų vieneto varžybose Edgaras Slušnys (treneris Arnoldas Slušnys) iškovojo sidabro medalį. Pusfinalyje jis atkaklioje kovoje 2:0 (22:20; 21:17) laimėjo prieš Alaną Plaviną, tačiau finale 0:2 (11:21; 13:21) turėjo pripažinti tauragiškio Ramūno Stapušaičio pranašumą.

Saulius Šaltmeris liko V vietoje, Alvydas Jockus - XI-oje, Edvinas Jakubauskas - XIII v.

Merginų vienetų varžybose Daina Kairytė (treneris Rolandas Juknevičius) taip pat pasidabino sidabro medaliu. Pusfinalyje Daina tik po labai permainingos kovos 2:1 (20:22; 21:10; 21:18) įveikė Idrę Starevičiūtę (Kaunas). Finale Dainai nepavyko nugalėti klaipėdietės Gerdos Voitechovskajos. Pralaimėta 0:2 (10:21; 10:21).

Vaikinų dvejeto varžybose E.Slušnys ir S.Šaltmeris (treneris Arnoldas Slušnys) iškovojo III vietą. Pusfinalyje 1:2 (21:17; 16:21; 13:21) pralaimėta prieš čempionais tapusius tauragiečius - R.Stapušaitį ir P.Bartušį. Dėl trečios vietos 2:0 (21:14; 21:19) laimėta prieš vilniečius A.Plaviną ir K.Bartoševičių. E.Jakubauskas ir A.Jockus liko VII vietoje.

Merginų dvejeto varžybose lygių neturėjo D.Kairytė ir G.Voitechovskaja (Klaipėda). Aukso medalius jos iškovojo, finale 2:0 (21:18; 21:14) nugalėjusios kaunietes I.Starevičiūtę ir E.Liočaitę.

Mišraus dvejeto varžybose mūsiškiai vėl neliko be medalių. E.Slušnys ir D.Kairytė, nors pusfinalyje 1:2 (14:21; 21:15; 13:21) ir pralaimėjo prieš tauragiečius R.Stapušaitį ir A.Meirytę, tačiau, kovodami dėl bronzos medalių, 2:0 (21:12; 21:18) įveikė klaipėdiečius A.Dauskurtą ir E.Mateikaitę. S.Šaltmeris su klaipėdiete I.Linkute užėmė V vietą, E.Jakubauskas ir J.Dimšaitė (Kaunas) - VIII-ąją.