Didysis finišas

• 2007-05-04
“Virkštininkų dvaro” taurė liko jos steigėjų komandos – “Virkštininkų dvaro” – rankose: priekyje (iš kairės) – Remigijus Preikšaitis, Rokas Mačiulskis, taurės steigėjas Kęstutis Šoblinskas, Kazys Mačiulskis, Saulius Drungilas; stovi Zigmas Kakta, Arūnas Markauskas, Mindaugas Kalvaitis, Gerimantas Ringys.

Rajono tinklinio pirmenybių “Virkštininkų dvaro” taurei laimėti I lygos finalinės rungtynės paskelbė didįjį šio sportinio renginio finišą.

Finalinėse rungtynėse dėl III vietos susitiko “Kūlupėnai” ir “Darbėnai”. Pergalę 3:2 (25:19; 25:10; 21:25; 23:25; 15:11) šventė kūlupėniškiai.

“Virkštininkų dvaro” taurė liko jos steigėjų komandos – “Virkštininkų dvaro” - rankose. “Virkštininkų dvaras” savo varžovus – “Sanpolos-Baltijos” tinklininkus - nugalėjo 3:0 (25:8; 25:21; 25:20).

Geriausiais komandų žaidėjais pripažinti: Saulius Drungilas (“Virkštininkų dvaras”), Kazimieras Gnedojus (“Sanpola-Baltija”), Giedrius Prialgauskas (“Kūlupėnai”), Laimonas Serapinas (“Darbėnai”).