Pirmąjį pralaimėjimą Regionų krepšinio lygos A divizione patyrė Arimanto Mikaločiaus treniruojama „Kretingos“ vyrų krepšinio rinktinė, kuri turnyrinėje lentelėje su kitomis komandomis dalijasi II–V v.

Lapkričio 10 d. „Kretingos“ komanda išvykoje 76:84 (23:28; 22:14; 13:28; 18:14) nusileido Tauragės „Fortūnos-Agavos“ (3 pergalės, 2 pralaimėjimai) komandai. Kretingiškiai per pirmąjį kėlinį praleido net 28 taškus ir atsiliko nuo varžovų 5 taškais, bet II kėlinyje leido šeimininkams pelnyti dvigubai mažiau taškų ir iki didžiosios pertraukos išsiveržė į priekį (20 min. 45:42). Šiame susitikime tauragiškiai lemtingą persvarą susikrovė III kėlinyje, kuriame sustabdė „Kretingos“ puolimą, o patys vėl sugebėjo pelnyti dar 28 taškus ir nutolti (30 min. 56:70). Ketvirtame kėlinyje po Domininko Matučio dvitaškio komandas skyrė vos 3 taškai (39 min. 76:79), bet per likusį laiką taškų pelnė tik šeimininkai.

Kretingos „Kretinga“: Tadas Maželis – 19, Domininkas Matutis ir Edgaras Danys – po 11, Petras Piekus – 10, Linas Jonuška – 9, Albertas Valiulis – 8, Kornelijus Stonkus ir Deividas Petravičius – po 4.