Kretingos rajono stalo tenisininkai Gediminas Žilys, Vytautas Ročys, Robertas Narvilas, Kazys Stankus, Jurgis Martinauskas, Aloyzas Vasiliauskas ir Vilija Vitkauskienė iš Lietuvos stalo teniso veteranų čempionato Kaune grįžo su medaliais ir užėmę aukštas vietas.

45-49 metų amžiaus grupėje žaidęs G.Žilys iškovojo trečią vietą, o R.Narvilas tarp 20-ies žaidėjų liko ketvirtas.

50-54 metų amžiaus grupėje V.Ročys užėmė antrą vietą, nusileidęs tik aukščiausios lygos žaidėjui Rimui Pakulniui. K.Stankui atiteko penkta vieta. 60-64 metų amžiaus grupėje žaidęs J.Martinauskas tarp 15 dalyvių iškovojo penktą vietą.

65-69 metų amžiaus grupėje tarp 18 dalyvių A.Vasiliauskas liko dvyliktas. Dvejetų susitikimuose 40-49 metų amžiaus grupėje žaidę G.Žilys ir R.Narvilas užėmė penktą vietą. Šioje grupėje dalyvavo 15 dvejetų komandų.

50-59 metų amžiaus grupėje V.Ročio ir K.Stankaus dvejetas tarp 12 komandų buvo ketvirtas.

Mišraus dvejeto grupėje K.Stankus ir V.Vitkauskienė tarp dešimties komandų buvo treti.