Kretingos rajono tenisininkai Vytautas Ročys ir Gediminas Žilys šį mėnesį buvo pakviesti į Latviją – stalo teniso turnyrą „Liepojos taurė“. Abu tenisininkai namo grįžo su pergalėmis.

40 metų amžiaus grupėje G.Žilys, nusileidęs tik vienam iš geriausių Latvijos stalo teniso žaidėjų, užėmė II-ąją vietą.

Sėkmingai pasirodė ir V.Ročys: 50 metų grupėje jis taip pat užėmė II-ąją vietą – nusileidęs tik pajėgiausiam Latvijos atstovui.

Rajono stalo tenisininkai dalyvavo ir Lietuvos turnyruose. Juose Kretingos rajono sportininkus taip pat lydėjo sėkmė.

Akmenės rajono atvirame vyrų stalo teniso turnyre Kazys Stankus 50 metų amžiaus grupėje iškovojo II vietą. O Aloyzas Vasiliauskas tapo 60 metų grupės čempionu.

Šilutėje vykusiame Antano Vytauto Zybarto atminimo turnyre taurę iškovojo Kretingos komanda „Sala“ (V.Ročys ir G.Žilys). Kretingos rajonui taip pat atstovavusiai Salantų „Imbarei“ (K.Stankus ir Robertas Narvilas) atiteko V vieta. Turnyre rungėsi 11 komandų.