Mūsų rajono badmintonininkai, sėkmingai žaidę Lietuvos badmintono taurės varžybose: (iš kairės) Simas Skurdauskas, Kotryna Čyvaitė ir Matas Mackevičius (pirmas iš dešinės).

Kelmės sporto centro salėje įvyko XIV Lietuvos badmintono taurės varžybos U-19. Jose rungtyniavo pajėgiausi Lietuvos jaunieji badmintonininkai. Kretingai atstovavo trys jaunieji badmintonininkai: Kotryna Čyvaitė iš Darbėnų gimnazijos (treneris Rolandas Juknevičius), Simas Skurdauskas ir Matas Mackevičius iš Vydmantų gimnazijos (treneris Vaidas Mackevičius). Vaikinų vienetų kategorijoje kovoję S. Skurdauskas ir M. Mackevičius pateko į stipriausiųjų dešimtukus: Matas liko VI v., o dėl III v. kovojęs Simas 0:2 (15:21; 18:21) pripažino tauragiškio Deinoro Gudavičiaus pranašumą. Merginų vienetų kategorijoje K. Čyvaitė užėmė X v.

Geriausiai mūsiškiams sekėsi žaidžiant dvejetų varžybose. Vaikinų dvejetų kategorijoje M. Mackevičius kartu su vilniečiu Domu Pakščiu nugalėjo visus varžovus ir iškovojo I v. Ypač atkali ir sunki dvikova vyko finale, kuris tęsėsi net 48 min. Vis dėlto pergalę išplėšė Matas ir Domas, įveikę Tauragės badmintonininkų porą Dovą Genį ir Deinorą Gudavičių. Dar vieną I vietą mūsiškiai iškovojo žaisdami mišrių dvejetų kategorijoje. Čia nepralenkiama buvo S. Skurdausko ir K. Čyvaitės pora, kuriai dėl pergalės teko pakovoti ilgoje ir permainingoje kovoje – raseiniškiai Justas Balsys ir Greta Šukutė net valandą ir vieną minutę priešinosi mūsų sportininkams, bet vis dėlto turėjo pripažinti Simo ir Kotrynos pranašumą 2:1 (21:13; 16:21; 21:11).