Kaip informavo nklyga.lt, „7bet-NKL“ pagrindinį trofėjų – aukso medalius – iškovojo lygos debiutantas „Jurbarkas-Karys“, kuris sausakimšame Kretingos sporto centre 89:84 (18:13, 25:16, 15:22, 31:33) įveikė Arimanto Mikaločiaus treniruojamą „Kretingą“ – mūsų rajono komanda 1:3 pralaimėjo finalo seriją ir tapo „7bet-NKL“ vicečempione.

Reguliarųjį sezoną jurbarkiečiai baigė būdami IV v., kretingiškiai – X v. Trečius metus „7bet-NKL“ pirmenybėse žaidžiančiai „Kretingai“ taip irgi buvo pirmasis finalas šioje lygoje.

Pakeliui iki finalo Jurbarko klubas susitvarkė su „Vyčiu-VDU“ ir Palangos „Olimpu“, o Kretingos ekipa – su Kauno „Žalgiriu-II“, „Telšiais“ ir Marijampolės „Sūduva-Mantinga“.

Finalinėse rungtynėse Jurbarko komandos žaidėjas Ignas Juškevičius pelnė pirmuosius 9 taškus, po atkaklios kovos (9:8) tačiau svečiai surengė spurtą 11:2 ir įgijo dviženklę persvarą (27:15). Tomas Delininkaitis antrą kėlinį pelnė 13 taškų, ir aikštės svečiai tvirtai pirmavo – 43:29.

Abiems komandoms pirmoje mačo pusėje sunkiai sekėsi realizuoti tolimus metimus: jurbarkiečiams – 2 iš 13 mėginimų (15 proc.), kretingiškiams – 2 iš 12 bandymų (16 proc.).

Po ilgosios pertraukos kretingiškiai kėlinį pradėjo 10:2 ir aikštės šeimininkai prieš lemiamas 10 minučių nuo varžovų laikėsi 7 taškų skirtumu – 51:58. Likus mažiau nei 5 min. Karolis Kokoška svečių spurtą 11:2 vainikavo tritaškiu (72:59). Per likusį laiką kretingiškiams perlaužti rungtynių eigos nebepavyko ir teko pripažinti varžovų pranašumą.

Jurbarko ekipos gretose išsiskyrė Tomas Delininkaitis, kurio sąskaitoje per 36 minutes buvo 21 taškas (4/6 dvit., 2/3 trit., 7/9 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 27 naudingumo balai. Mindaugas Lukauskis per 36,5 minutės pridėjo 19 taškų (2/2 dvit., 3/8 trit., 6/6 baud.), 7 sugriebtus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus ir 23 naudingumo balus.

„Kretingai“ taškus pelnė: Mindaugas Stašys – 30 (7/12 dvit., 2/7 trit., 10/11 baud., 7 rez. perd., 33 naud. b.), Nojus Pabrieža – 12 (5/7 dvit., 6 atk. kam.), Ernestas Bružas – 10 (2/4 trit.), Edgaras Danys – 9 (1/5 trit., 3 per. kam., 4 kld.), Mantas Ruikis (1/6 trit.) ir Modestas Jurkaitis (2/3 trit.) – po 8.