Ar pritariate, kad centrinis Kretingos miesto stadionas būtų pavadintas Šaulių stadionu?

Balandžio 9 d. namuose, vėl sausakimšai užpildytame Kretingos sporto centre, kretingiškiai, treniruojami Arimanto Mikaločiaus, 55:71 (9:22; 10:13; 15:14; 21:22) neprilygo Marijampolės „Sūduvai-Mantingai“ ir leido pastarajai išplėšti lemiamas serijos rungtynes. Įdomu tai, kad šioje serijoje pergales kol kas iškovojo tik ta komanda, kuri žaidžia išvykoje.

Kretingiškiai kiek sėkmingiau pradėjo nervingas rungtynes ir pirmavo 6:0, varžovai pirmuosius taškus pelnė tik sužaidę beveik 4 minutes, bet tada jie surinko 17 taškų be atsako ir įgijo dviženklę persvarą (8 min. 17:6), o iki pertraukos skirtumą pavyko dar labiau padidinti – 35:19. Po pertraukos „Kretingos“ komandai, nepaisant gausaus žiūrovų palaikymo, nepavyko sušvelninti skirtumo iki vienženklio, ir varžovai iškovojo įtikinamą pergalę.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai“ atstovavo: Mindaugas Stašys (3/7 dvitaškiai, 5 rez. perdavimai) – 11, Edvinas Alunderis (4/8 dvitaškiai) – 9, Edgaras Danys – 8, Mantas Ruikis ir Modestas Jurkaitis – po 7, Justas Žiubrys – 5, Rytis Zabita (6 atk. kamuoliai) – 4, Ernestas Bružas ir Nojus Pabrieža – po 2, Tautvydas Rudys. Lemiamos serijos rungtynės buvo žaidžiamos vakar, balandžio 11 d., 18 val. Marijampolėje.

---

„Kretinga“ pateko į NKL finalą

Vakar, balandžio 11 d. vakarą, paaiškėjo, kad dešimtoje vietoje reguliarųjį sezoną baigusi „Kretinga“ įžengė į „7bet-NKL“ finalą: Arimanto Mikaločiaus treniruojama komanda išvykoje 64:62 (25:23, 24:11, 12:18, 3:10) palaužė Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“ ir pusfinalio seriją laimėjo 3:2.

„Kretinga“: Edgaras Danys (4/9 dvit., 2/6 trit., 5 atk. kam.) – 16, Ernestas Bružas (4/11 trit., 9 atk. kam.) – 15, Mindaugas Stašys (5/5 baud., 4 rez. perd.), Mantas Ruikis ir Rytis Zabita (10 atk. kam.) – po 7.

Įspūdingoje serijoje Kretingos ekipa visas tris pergales nuskynė Marijampolėje. Didžiajame čempionato finale kretingiškiai susigrums su „Jurbarko-Kario“ ekipa. Finalo startas numatytas balandžio 17-ąją.

Tuo metu Marijampolės komanda dėl trečios vietos susigrums su Palangos „Olimpu“.