Ar pritariate, kad centrinis Kretingos miesto stadionas būtų pavadintas Šaulių stadionu?

Gegužės 7 d. Kretingos miesto centriniame stadione Kretingos „Minija“ žaidė II etapo Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės rungtynes su Marijampolės „Sūduva“ ir po atkaklios, 11 m baudinių serijos pareikalavusios kovos turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

„Minija“ pirmą kėlinį aktyviai spaudė tituluotus ir pajėgius, aukščiausioje šalies lygoje žaidžiančius varžovus ir žaidybine prasme niekuo jiems nenusileido. 34-ą min. mūsų komandos puolėjas Pierre Okende laimėjo dvikovą su dviem varžovų gynėjais ir, iššokęs vienas prieš vartininką, pelnė pirmąjį įvartį, išvesdamas „Miniją“ į priekį 1:0. Pirmas kėlinys tuo ir baigėsi, antrą kėlinį varžovams pamažu pavyko perimti iniciatyvą, o „Minijos“ komanda bandė išsaugoti rezultatą. 52-ą minutę kilo pirmas rimtesnis pavojus prie mūsų komandos vartų, varžovai turėjo net porą dėkingų situacijų pelnyti įvartį, bet gynėjai ir vartininkas Rostyslav’as Bielov’as sugebėjo apginti vartus. 60-ą minutę varžovai susikūrė dar vieną progą, kai prieš mūsų vartininką iššoko vienas varžovų, bet ir toje situacijoje pavyko apsiginti. Kai jau atrodė, kad „Minijai“ pavyks išlaikyti pergalingą rezultatą, prasidėjus antro kėlinio pridėtam laikui, varžovų gynėjai sukūrė puikią kombinaciją, po kurios po keitimo pasirodęs Aleksandr’as Zivanovič’ius galva atstatė lygybę ir pasiuntė komandas į pratęsimą. Pratęsime labiausiai įsiminė 105-ą minutę mūsų jaunojo puolėjo Adrijaus Putvino smūgis, kai kamuolys po rikošeto vos nenusileido varžovų vartų tinkle. Kadangi per papildomas 30 minučių įvarčių užfiksuota nebuvo, komandoms rungtynių nugalėtoją teko spręsti 11 m baudinių loterijoje. Pirmasis mūsų atstovo Gabriel Glugovskis smūgis buvo atremtas varžovų vartininko, vėliau sekę Nark Junior, Mato Keblio, Deivido Pipiro smūgiai buvo tikslūs, bet „Sūduva“ realizavo visus penkis baudinius ir pateko į trečią etapą.

Artimiausias rungtynes mūsų komanda žais gegužės 11 d. 14 val. su Kėdainių „Nevėžiu“.