Praėjusį savaitgalį „Kretingos“ komanda, treniruojama Arimanto Mikaločiaus, baigė Regionų krepšinio lygos A diviziono reguliariojo sezono kovas. Kretingiškiai su 16 pergalių ir 14 pralaimėjimų užėmė VIII turnyrinės lentelės vietą.

Kovo 1 d. „Kretingos“ komanda namuose 65:75 (14:18; 23:12; 20:27; 8:18) pralaimėjo Šilalės „Lūšies“ (17 pergalių, 13 pralaimėjimų) komandai. Šio susitikimo IV kėlinyje kretingiškiai, likus žaisti 2 min., dar turėjo 10 taškų persvarą (38 min. 54:44), bet Šilalės komanda per likusį laiką panaikino skirtumą ir kėlinio pabaigoje išlygino rezultatą 57:57. Paskutinė „Kretingos“ ataka buvo nesėkminga ir komandoms teko žaisti pratęsimą. Jį svečiai pradėjo trimis taikliais tritaškiais ir tos persvaros pakako, kad būtų iškovota pergalė.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai“ atstovavo: Domininkas Matutis – 16, Rytis Zabita – 12, Edgaras Danys – 10, Kornelijus Stonkus – 8, Linas Jonuška – 7, AlbertasValiulis – 6, Laurynas Danielius ir Deividas Petravičius – po 3, Tadas Maželis.

Kovo 2 d. kretingiškiai išvykoje 105:76 (21:18; 26:19; 26:14; 32:25) sutriuškino Jonavos „Jonavą-II“ (30 pralaimėjimų). Po dviejų kėlinių „Kretingos“ komanda turėjo tik 10 taškų persvarą (20 min. 47:37), o visus reikalus išsprendė po ilgosios pertraukos ir iškovojo nesunkią pergalę.

„Kretinga“: Rytis Zabita – 17, Linas Jonuška ir Tadas Maželis – po 16, Edgaras Danys – 14, Kornelijus Stonkus – 13, Arnas Sabaliauskas – 8, Domininkas Matutis – 5, Laurynas Danielius, Deividas Petravičius, Albertas Valiulis ir Tadas Budrys – po 4.

Aštuntfinalyje „Kretingos“ komanda susitiks su Kelmės „Kelme“, bet rungtynių data ir laikas dar nėra oficialiai patvirtinti.