Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Rajono moksleivių tinklinio pirmenybių Jaunių grupės nugalėtojai „Vydmantų gimnazijos“ tinklininkai (priekyje) ir prizininkai – KTVM sportininkai (kairėje) bei „Kartenos mokyklos-daugiafunkcio centro“ jaunuoliai.

Įtempta kova vyko Rajono moksleivių tinklinio pirmenybių Jaunių grupėje mažajame finale, kur dėl bronzos medalių kovojo KTVM (Valdas Tuinyla) ir „Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos“ tinklinio komandos (mokytoja Milda Laureckienė). I sete kova vyko taškas į tašką. Seto pabaigą geriau pavyko sužaisti KTVM tinklininkams, kurie laimėjo 26:24 ir išplėšė tašką. Antrąjį setą sėkmingiau pradėjo KTVM ir jį laimėjo 25:18. Trečiajame sete „Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos“ tinklininkai vėl pakilo į kovą, tačiau seto pabaigoje keletas grubių klaidų neleido laimėti taško. Tad rungtynės 3:0 laimėjo KTVM ir tapo bronzos medalininkais.

Dėl nugalėtojo vardo kovojo „Vydmantų gimnazijos“ ir „Kartenos mokyklos-daugiafunkcio centro“ tinklininkai (mokytojas Marius Meškauskas). Pirmojo seto pradžioje vyko apylygė kova, tačiau vėliau aikštelėje dominavo „Vydmantų gimnazijos“ tinklininkai. Susikaupę antrąjį setą pradėję „Vydmantų gimnazijos“ tinklininkai išsiveržė į priekį 11:1 ir karteniškiams nebebuvo šanso jų pasivyti. Setas baigėsi 25:16 „Vydmantų gimnazijos“ naudai. Trečiajame sete komandos žaidė vėl apylygiai, tačiau techniškesni ir daugiau patirties turintys „Vydmantų gimnazijos“ tinklininkai laimėjo setą 25:18 ir šventė pergalę 3:0. 2018–2019 m. Kretingos rajono moksleivių tinklinio pirmenybių nugalėtoja tapo „Vydmantų gimnazijos“ komanda (mokytojas Vaidas Mackevičius, treneris Tomas Čižauskas). Rajono savivaldybės administracijos Kultūros ir sporto skyrius komandas prizininkes apdovanojo taurėmis, medaliais, naudingiausius komandų žaidėjus prizais. Finalai. Dėl III vietos: „Jurgio Pabrėžos univ. gimn.“ – KTVM – 0:3 (24:26; 18:25; 23:25); dėl I vietos: „Kartenos m.-daug. centras-I“ – „Vydmantų gimn.“ – 0:3 (15:25; 16:25; 18:25).

Naudingiausi komandų žaidėjai: Ignas Šauklys („Vydmantų gimn.“), Rolandas Lukauskas („Kartenos m.-daug. centras-I“), Laimonas Preibys (KTVM), Laurynas Jokūbaitis („Jurgio Pabrėžos univ. gimn.“).