Pajūrio naujienos
Help
2018 Gruodis
Pi 310172431
An 4111825
Tr 5121926
Ke 6132027
Pe 7142128
Še18152229
Se29162330
Orų prognozė
Dieną0°C debesuotumas 2 %
Naktį-2°C debesuotumas 95 %
Apklausa

„Pajūrio naujienos“ kviečia išrinkti 2018-ųjų Metų žmogų

Edita GLIOŽERIENĖ
Gintautas POGOŽELSKAS
Paulius VANIUCHINAS
Ričardas JOVAIŠA
Arvydas BALSEVIČIUS
Eugenija DANIUK
Nerijus GEDMINAS
Antanas BLUŽAS
Janina LUKAUSKIENĖ
Apklausa

Ar pritartumėte, kad Kretingos turgus būtų iškeltas prie vandens bokšto?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Prisikėlimo paslaptis – žmogaus išlaisvinimas (25 komentarai)

US United StatesLiudytojas
2012-04-06 17:49:39
Saunuolis brolis! Aciu Irena.
LT LithuaniaLiudytojas 2
2012-04-06 18:49:38
Ačiū Irena! Už tai, kad dvidešimt pirmame amžiuje vis dar bandote kretingiškius sudominti viduramžių aktualijomis. Tos pastovios Jūsų pastangos šia linkme, kad ir juokingos, bet vertos pagarbos. Aišku, esame apie Jus ir Jūsų sugebėjimus daug geresnės nuomonės. Bet ko žmogus už pinigus nepadarai? Šiaip jau nepaliaujame iš "Pajūrio naujienų" sulaukti ir kokių nors truputį intelektualesnių straipsnių.
US United StatesLiudytojas
2012-04-06 19:07:24
Antrasis Liudytojau, jeigu zinotum daugiau apie viduramzius, kvailysciu nerasytum. Nejaugi tavo intelektas yra tik tavo amziaus produktas. O gal tu siek tiek intelekto, kadangi jis stovi ant viduramziu peciu?
LT Lithuaniaelzbieta
2012-04-06 19:28:29
Ačiū, Irena,už straipsnį.Didįjį penktadienį prisimename Viešpaties kančią ir mirtį, be kurių nebūtų prisikėlimo. Šis Jėzaus kančios ir mirties prisiminimas yra vilties ir pergalės pranašas.
O kadangi komentuoja ir netikintys( o tai reiškia, kad perskaitė straipsnį:), tai yra vilties....
Gražių dvasingų švenčių visam PN kolektyvui.Ramybės Jūsų nelengvame darbe.
(P.S aišku drambliuko svajonė būtų, kad kuo mažiau būtų alchogolio ir rūkalų reklamos mūsų mylimame laikraštyje)
LT Lithuaniabigcatwar
2012-04-07 02:19:23
Kai lietuviai vis dar masiškai vyksta laimės ieškoti svetur? O ka daryti jei Tevyne vykdo genocida Tautos atzvilgiu! Jei gyvi nebeizgyvena? Ar skiriasi SSSR politika sutampa veiksmais su KUBILIAUS vadovybes politika! Statistika paziurime-BAISU! Veidmainyste! Vagystes LR ! Nepaisyms paciu el normu! Istatymai sutripti! Ka mes besnekam BEGT IS SALIES! Prisiminkime kas buvo deklaruojama-faktai byluoja atvirksciai!!!
LT Lithuaniabigcatwar
2012-04-07 02:31:42
KREINGOS zmones! Jus patys SAU galite garantuot kaip JUS jauciates? SAUGUS! Jus apvaginija kas tik GALI! silumos tinklai ir tt!KAS JUS apgins? TIKRAI NIEKS policija tarnauja tam kas moka! Isvada tik viena PATYS MES privalom SAVE gint nuo isoriniu KENKEJU visais imanomais budais-koviniais YR! Tik Kartu MES JEGA!
LT Lithuaniabigcatwar
2012-04-07 02:32:45
KREINGOS zmones! Jus patys SAU galite garantuot kaip JUS jauciates? SAUGUS! Jus apvaginija kas tik GALI! silumos tinklai ir tt!KAS JUS apgins? TIKRAI NIEKS policija tarnauja tam kas moka! Isvada tik viena PATYS MES privalom SAVE gint nuo isoriniu KENKEJU visais imanomais budais-koviniais YR! Tik Kartu MES JEGA!
LT Lithuania
2012-04-07 09:17:14
o kur vaiduklis su savo filosofija!
LT Lithuaniavietinis 2
2012-04-07 11:14:44
Darbuotojas sako savo bosui;Noreciau,kad padidintumet man atlyginima.Manimi jau domsisi 4 dideles organizacijos.Kokios?TELEKOMAS,ELEKTROS TINKLAI,SILUMOS TINKLAI IR BUTU UKIO VALDYBA.LINKSMU SV.VELYKU!
LT LithuaniaVaiduoklio kaimyne
2012-04-07 11:43:03
Ryt su vaiduokliu grosime dudelėmis prie kultūros objekto mAXIMA, visi renkamės nuo 18:00 Ačių
LT LithuaniaLiudytojas 2
2012-04-07 13:06:26
Pirmajam Liudytojui. Taip, mano intelektas nėra šio amžiaus produktas, bet jei kas jį ir menkina ar gadina, tai yra tie keliolika viduramžiškų šimtmečių, kurie ilgam sustabdė kultūros ir aplamai bet kokios pažangesnės minties plėtojimąsi. Ir kas žino, kaip šiandien gyventume, jei ponas Liuteris nebūtų supurtęs jau visiškai išsigimųsį Jūsų taip garbinamą katalikų ir jų vienuolių klaną. Gal būt, aš dabar šią žinutę rašyčiau su žąsies plunksna, pasišviesdamas žvakės liepsna, o šią žinutę tamstai atneštų pašto karvelis...
US United StatesLiudytojas
2012-04-07 16:57:00
Antrasis Liudytojau, zinoma esi girdejes apie universitetus. Gal net mokeisi kokiame. O zinai is kur jie atsirado? Ogi is tos tamsiosios baznycios! Girdejai apie Mendelsona? Ogi tas buvo vienuolis! Ir tt. ir tt. Protas ir tikejimas eina kartu, nes abu teka is to pacio kurejo. Tu kalbi apie pazangesnes minties pletojamasi. Butu idomu suzinoti kokios tavo pazangesnes idejos ir kur jos mus nuvestu. Parasyk del idomumo.
LT LithuaniaLiudytojas 2
2012-04-07 19:20:48
Taip, aš labai gerai žinau apie universitetus, kurie buvo bažnyčios sukurti. Bet kam jie buvo sukurti ir kas juose buvo ruošiami? Juose buvo ruošiami kunigai ir teologai, kurie dar labiau galėtų sustiprinti katalikų imperiją, kurie sugebėtų labai greitai ir operatyviai reaguoti į kiekvieną naują žodį ir mintį, prieštaraujantį vyraujančiai doktrinai. Ir greitai sunaikinti, kol dar nespėjo paplisti. Juose buvo ruošiami ir inkvizicijos tarnai ir įrankiai. Sutinku, kad nežiūrint šito, atsirado protų, pranokusių laikmetį, tokių kaip Džordanas Bruno, Galileo Galilėjus, Kopernikas . Bet žinome ir apie jų likimus šitoje bažnytinių "universitetų" eroje. O kiek šimtų tūkstančių ar milijonų, apie kuriuos žinome mažiau, sudeginta ant laužų? Gal tarp jų buvo ne vienas Einšteinas ar Niutonas. Taip, Mendelsonas puikus, aš jo mielai klausausi, kaip ir Bacho ar dar kokio kito bažnytinės muzikos kūrėjo. Ir tai man netrukdo. Apie pažangesnes savo įdėjas dabar nekalbėsiu, nes tai ne vienos valandos ar dienos darbas, tik pasakysiu tiek, kad žydų sukurpto Dievo paveikslo garbinimas, mano supratimu, pasaulio ir paties žmogaus tobulumo link nė kiek nepastumėjo, tik kai kam per du tūkstančius metų sukrovė tokius turtus, kad net Billas Geimsas su savo milijardais tėra vargšas ubagas bažnyčios papėdėje. Mirties baimė, nerimas ir viltis yra puikios prekės. Tauta, turinti įgimtus prekybai gabumus, neapsiskaičiavo. "Kažkodėl" Kristaus kelias prasidėjo ne senovės Atėnuose ar Romoje, kuriose klestėjo antikinė mintis ir kultūra, bet tarp Jeruzalės prekystalių...
LT Lithuaniaigalusis
2012-04-07 21:13:39
baikit jus apie ta isivaizduojama zmoguti ir jo darbus pezet, 2 tukst metu tas pats per ta pati... sugalvokit kazka naujo
LT LithuaniaLiudytojas 2
2012-04-07 22:53:55
Kas 4 sekundes pasaulyje miršta žmogus. Iš bado. Tuo tarpu viso pasaulio rūmuose, siekiančiuose dangų, išpuoštų brangiausiais paveikslais paauksuotais rėmais, sidabro indais, marmuro skulptūromis ir visomis kitomis pasaulio grožybėmis, rūmuose, kurie stovi brangiausiose ir gražiausiose miestų vietose, sėdi, stovi ar klūpo minios "tikinčiųjų" ir klausosi postringavimų apie Dievą ir jo malones bei gėrybes. Klausosi popiežių, vyskupų, kunigų ir vienuolių, beje, labai išsilavinusių, daug universitetų ir kitokių mokslų baigusių. Apie ką Jūs kalbate, mielieji? Ar Jūs nors suprantate, kas vyksta ir kas darosi? Man gėda būtų ir burną praverti tokioje situacijoje. Aš negaliu į tas Jūsų dangiškai-žemiškas grožybes nei žiūrėti, nei juolab Jūsų postringavimų klausyti, kai žinau, kas dedasi šiuo metu žemėje. Net nesuprantu, kaip tai yra įmanoma. Ką aplamai Jūs, esantys ir kalbantys tuose rūmuose, turite bendro tiek su Kristaus mokymu, jo sekimu ir aplamai su Dievu?
LT LithuaniaDedule
2012-04-07 23:31:25
Saunuolis, Liudytojas 2.
Palietei teorine puse.Papasakosiu apie praktine, taikomaja zmoniu mulkinimo puse.Tas vienuoliavimas, zemiskuju gerybiu atsisakymas visvien atsisuka i gyvenimiskaja puse:ne lito per savo amziu i socialinio draudimo sistema neinese ganytojai nusene gyvena taip, kad paprasti mirtingieji gali tik pavydeti.Jaukios palatos, paslaugios patarnuatojos, maistas 5 kartus per diena, dzakuzi ir kitokie nuodemingi dalykai.Butu puse bedos, bet slepiama nuo paprastu mirtinguju po devyniais uzraktais, nebandykit suzinoti.Nesakysiu, kokiame mieste darosi tokie stebuklai, kad nereiktu varstyti valdisku istaigu duru
GB United Kingdomekstremalas
2012-04-08 00:41:32
krize pasieke toki lygi, kad net kunigu nebeismaitina italijoje, tai visi vargduoniai bega atgal...
LT LithuaniaJūsų vardas,pavardė:
2012-04-08 09:43:55
norejau svente svest, bet reikia eiti sniega kast.
LT LithuaniaDulsineja
2012-04-08 11:27:02
Vienas toks kriupis, susirietes i ozio raga, jau islaisvino nuo darbo, pigios elektros , pigaus benzino, nemokamo aukstojo mokslo ir kitu zemiskuju nuodemiu.I ataka metami nauji laisvintojai, kurie netiesiogiai sako;laikyk liezuvi uz dantu, nesikisk, kur tau nereikia, gyvenk tyloje ir galvok, kaip gera , kai tau ant galvos is auksciau siltu lietum lyja.
LT Lithuaniadraugas Ignatovas
2012-04-08 17:23:55
pirmiausia -su sv.Velykom visus!

antra - Liudytojui2 -zmones is bado mirsta tuose krastuose kur zmones gyvena nemastydami kaip reikes ismaitint vaikus, kuriuos jie pagimdys (indija, afganistanas, afrikos shalys). Tikejimo Dievu patarciau ieskot savo sirdyje, o ne baznycios skliautuose.
- TO bigcatwar -palauk, po rinkimu sulauksime dar ne tokiu siurprizu, naktiniu mokesciu reformu (mokestis uz automobilius, NT, psd, shulinio ir panasius) iki rinkimu kolkas dar galim but atsipute.
Jūsų vardas,pavardė:

Trumpas komentaras:

WWW.PAJURIONAUJIENOS.COM pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.

WWW.PAJURIONAUJIENOS.COM privalo informuoti specialiąsias Lietuvos tarnybas apie įžeidžiančių, smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokią neapykantą skatinančių komentarų autorių duomenis. O taip pat gali tai padaryti savo iniciatyva.

Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas