Arimanto Mikaločiaus (nuotr. dešinėje) vadovaujama „Kretinga“ savoje aikštėje įveikė Regionų krepšinio lygos A diviziono autsaiderius Lietuvos sporto universiteto studentus.

„Kretingos“ vyrų krepšinio komanda, treniruojama Arimanto Mikaločiaus, sužaidė dar dvejas Regionų krepšinio lygos (RKL) A diviziono rungtynes. Išvykoje kretingiškiams nepavyko rimčiau pasipriešinti V vietą užimančiai „Raseinių“ komandai, o šeštadienį namuose mūsiškiai nesunkiai įveikė Kauno Lietuvos sporto universiteto (LSU) studentus. Iki reguliaraus sezono pabaigos likus sužaisti vos du turus kretingiškiai su 14 pergalių ir tiek pat pralaimėjimų išlieka VIII turnyro lentelės vietoje, o galutinė pozicija paaiškės po dvejų rungtynių namuose artėjantį savaitgalį.

Vasario 21 d. „Kretingos“ komanda išvykoje 89:108 (22:32; 22:24; 23:28; 22:24) pralaimėjo prieš Raseinių „Raseinius“ (17 pergalių, 11 pralaimėjimų). Šiame susitikime kretingiškiai prieš varžovus nusileido visuose kėliniuose, o paskutinį kėlinį šeimininkų persvara išaugo iki 30 taškų (34 min. 69:99). Ir, nors per likusį laiką kretingiškiai sušvelnino skirtumą, bet „taškų lenktynėse“ varžovams neprilygo.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai“ atstovavo: Rokas Šimkevičius (4/6 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 3/4 baudos) – 20, Tadas Budrys (3/3 tritaškiai) ir Rokas Nikitinas (2/3 tritaškiai, 6 atk. kamuoliai, 21 naud. balas) – po 13, Domininkas Matutis (4/4 baudos, 7 rez. perdavimai, 6 išprov. pražangos) – 12, Rytis Zabita (5/8 dvitaškiai, 8 atk. kamuoliai) ir Karolis Opulskis – po 11, Mantas Aukselis – 5, Tadas Maželis (6 rez. perdavimai, 6 išprov. pražangos) – 4, Arnas Sabaliauskas ir Kornelijus Stonkus.

Vasario 22 d. Kretingos „Kretinga“ namuose 91:62 (32:22; 26:12; 15:18; 18:10) nepaliko vilčių Kauno LSU studentams (1 pergalė, 28 pralaimėjimai). Šį susitikimą jau „Kretingos“ komanda diktavo varžovams puolimo madas ir, besibaigiant pirmajai rungtynių pusei, susikrovė 24 taškų persvarą – 58:34. Trečią kėlinį varžovams pavyko pasinaudoti kretingiškių atsipalaidavimu ir priartėti (27 min. 65:51), bet, besibaigiant paskutiniam ketvirčiui, „Kretingos“ komandos persvara pasiekė 32 taškų ribą (39 min. 91:59) ir iškovojo lengvą pergalę prieš absoliučią lygos autsaiderę.

„Kretinga“: Rokas Šimkevičius (5/5 dvitaškiai, 6 rez. perdavimai, 6 išprov. pražangos, 24 naud. balai) – 19, Linas Jonuška (4/5 dvitaškiai, 6 atk. kamuoliai) – 13, Domininkas Matutis (3/5 tritaškiai, 5 rez. perdavimai, 3 per. kamuoliai) – 12, Karolis Opulskis (3/4 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 6 atk. kamuoliai) – 11, Kornelijus Stonkus (5/6 dvitaškiai, 7 rez. perdavimai) – 10, Rytis Zabita (4/5 dvitaškiai, 11 atk. kamuolių, 18 naud. balų) ir Rokas Nikitinas (2/2 tritaškiai, 7 atk. kamuoliai, 16 naud. balų) – po 8, Mantas Aukselis – 6, Arnas Sabaliauskas – 4, Tadas Maželis.

Artimiausią savaitgalį „Kretingos“ komanda dvejomis rungtynėmis namuose pabaigs RKL A diviziono reguliaraus sezono kovas: vasario 28 d. 19 val. – su Vilniaus „Steku-Rivile“ (13 pergalių, 16 pralaimėjimų), o vasario 29 d. 13 val. – su Klaipėdos tarptautinio universiteto komanda „LCC“ (10 pergalių, 18 pralaimėjimų).

Komandos vyr. trenerio Arimanto Mikaločiaus komentaras: „Raseiniuose vėl buvome „palikę gynybą“ namuose, puolimas, atrodo, dar veikė, bet gynyboje žaidėme labai prastai, dėl to negalėjome pagalvoti apie pergalę prieš puikiai žaidusius varžovus. Šeštadienio namų rungtynėse atėjome pasiimti labai reikalingos pergalės – patiko, kokią energiją ir norą demonstravome antrą kėlinį, po ilgosios pertraukos šiek tiek sustojome, bet ketvirtą kėlinį dėl puikios gynybos lengvai laimėjome. Laukia dvejos rungtynės namuose – po jų ir paaiškės, kokią galutinę vietą užimsime reguliariajame sezone.“