Regionų krepšinio lygos XXVI turo susitikimą išvykoje sužaidė „Kretingos“ vyrų krepšinio rinktinė, treniruojama Arimanto Mikaločiaus, – pergalės mūsiškiams iškovoti nepavyko. Šiose rungtynėse kretingiškiai žaidė nevadovaujant treneriui – tuo metu A. Mikaločius su savo auklėtiniais jaunaisiais Kretingos sporto mokyklos krepšininkais viešėjo Jungtinėje Karalystėje. Po savaitgalio dvikovos „Kretinga“ su 13 pergalių ir 13 pralaimėjimų turnyro lentelėje išliko VIII vietoje.

Vasario 15 d. „Kretingos“ komanda išvykoje 89:92 (19:23; 28:25; 23:27; 19:17) turėjo pripažinti Ukmergės „Olimpo“ (10 pergalių, 17 pralaimėjimų) komandos pranašumą. Pirmoje rungtynių pusėje vyko atkakli kova, bet nė vienai komandai nepavyko įgyti apčiuopiamo skirtumo – po dviejų kėlinių šeimininkai pirmavo minimalia persvara 47:48. Įpusėjus trečiam kėliniui kretingiškiai po puikios rungtynių dalies sugebėjo įgyti 8 taškų persvarą (24 min. 62:54), į kurią varžovų atsakas buvo puikiai sužaistos 3 minutės – 0:13 priekyje olimpiečiai (27 min. 62:67). Po trijų kėlinių kretingiškiai atsiliko 5 taškais – 70:75. Lemiamą kėlinį rungtynių rezultatas vėl keitėsi tai vienos, tai kitos komandos naudai, bet likus žaisti maždaug dviem minutėms varžovai vėl įgijo 5 taškų persvarą (39 min. 85:90). Prasidėjus paskutinei minutei Domininkas Matutis pelnė dvitaškį su pražanga ir sušvelnino skirtumą (88:90). Pavyko ir apsiginti, bet Rytis Zabita pataikė tik vieną baudos metimą ir skirtumą sušvelnino minimaliai (89:90). Tada varžovai du kartus pataikė po vieną baudos metimą ir komandas skyrė trys taškai (89:92). Paskutinė susitikimo ataka priklausė „Kretingos“ komandai, bet tiek Domininko Matučio, tiek Roko Šimkevičiaus tritaškiai skriejo pro šalį ir kretingiškiams teko pripažinti varžovų pranašumą.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai“ atstovavo: Domininkas Matutis (6 rez. perdavimai, 6 išprov. pražangos, 32 naud. balai) – 26, Rytis Zabita (9/14 dvitaškiai, 8 atk. kamuoliai, 25 naud. balai) – 21, Linas Jonuška – 14, Rokas Nikitinas (8 atk. kamuoliai) – 9, Tadas Maželis – 7, Kornelijus Stonkus – 5, Rokas Šimkevičius (6 rez. perdavimai) – 4, Karolis Opulskis – 3, Tadas Budrys.

Artimiausias rungtynes „Kretingos“ komanda žais išvykose: vasario 21 d. – su Raseinių „Raseiniais“ (15 pergalių, 11 pralaimėjimų), o vasario 22 d. 16 val. namuose su Kauno „LSU“ studentais (1 pergalė, 26 pralaimėjimai).

Komandos įžaidėjo Domininko Matučio, ėjusio žaidžiančiojo trenerio pareigas, komentaras: „Varžybos buvo „bėk ir mesk“. Nė viena komanda nesugebėjo susitvarkyti su savo gynyba. Mūsų puolimas veikė, gynyba, kaip ir eilę pastarųjų varžybų, strigo. Klydome elementariose situacijose – reikia suprasti, kad vien puolimu nelaimėsim, privalu pradėti gintis tiek individualiai, tiek komanda. Mūsų žaidimas išsibalansavęs, bet stengsimės sugrįžti į geresnį ir kokybiškesnį krepšinį. Turim kiekvienas suprasti, ko mes čia šiais metais susirinkom – ar patekti į finalo ketvertą, ar tik pasižaisti ir eiti ilsėtis. Turim rodyti charakterį ir norą. Šiose rungtynėse mums pritrūko kantrybės – kai pabėgome 8 taškais į priekį, reikėjo neleisti varžovams grįžti į rungtynes. Žaidėme per minkštai ir gavome iškart iš varžovo atsaką 9:0. Mums reikia dirbti ir stengtis gerinti žaidimą.“