Pajūrio naujienos
Help
2019 Sausis
Pi 7142128
An18152229
Tr29162330
Ke310172431
Pe4111825
Še5121926
Se6132027
Orų prognozė
Dieną1°C debesuotumas 90 %
Naktį-3°C debesuotumas 3 %
Apklausa

Ar reikėtų mokyklose mokiniams uždrausti mobiliuosius telefonus?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Skubėjo gesinti konfliktų

  • Teisėtvarka
  • 2018-04-17

Praėjusį savaitgalį pradėti du ikiteisminiai tyrimai – vienas dėl smurto artimoje aplinkoje ir kitas dėl nežymaus sveikatos sutrikdymo. Būta ir nemažai iškvietimų dėl kilusių konfliktų tarp alkoholio prisivaišinusių žmonių.

Balandžio 14 dieną 19 val. Dupulčių k. sutuoktinis, įtariama, apstumdė, trenkė ir sukėlė fizinį skausmą savo žmonai. Įtariamajam (gim. 1980 m.) nustatytas 2,08 promilės girtumas, jis buvo sulaikytas.

Dar vienas pranešimas policiją pasiekė iš vienos Klaipėdos ligoninės – ji informavo, kad balandžio 14 dieną 23.45 val. medikai pristatė 1951 m. gimusią vydmantiškę, kuri paaiškino, kad namuose apie 22 val. ją sumušė sesers sugyventinis. Diagnozė: nosies kaulo lūžimas, galvos sumušimas, įtariamas akiduobės lūžimas. Moteris gydoma Veido ir žandikaulio chirurgijos skyriuje. Jos sužalojimu įtariamas vyras (gim. 1956 m.), gyvenantis Vydmantuose, sekmadienio popietę policijos pareigūnų buvo sulaikytas.

Kretingos rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus vyriausiasis tyrėjas Tomas Mikelkevičius teigė, kad iš viso per savaitgalį gauta apie pusšimtis pranešimų. „Savaitgalis buvo pavasariškai šiltas ir vieni tuo džiaugėsi, o kiti – girtavo ir mušėsi. Policija gavo daug skubių pranešimų – vien sekmadienį tokių buvo 9, į juos reikėjo nedelsiant reaguoti“, – kalbėjo T. Mikelkevičius.

Skundžiasi, kad policija per dažnai stabdo

Jo teigimu, per mero veiklos atskaitų pristatymus seniūnijose, kuriose dalyvauja ir policijos atstovai, teko išgirsti priekaištų iš gyventojų esą automobiliai per dažnai keliuose yra stabdomi ir tikrinami.

„Kaip tik praėjusią savaitę ten, kur tokių skundų būta – Imbarės seniūnijoje, sustabdytas automobilis, kurį vairavo moteris – ji nesegėjo saugos diržo, automobilis buvo techniškai netvarkingas ir nedraustas privalomuoju draudimu. O jos atsakymas pareigūnams tebuvo: „Aš – čia pat, man netoli“ – susidaro įspūdis, tarsi jai įstatymai negalioja, ji gali elgtis taip, kaip tik pati sugalvoja, – kalbėjo T. Mikelkevičius. – Stebina toks piliečių požiūris į tvarką keliuose – atrodo, ne pačiam žmogui, bet policijai labiau rūpi jo sveikata ir gyvybė. Kartu tai yra ir kito žmogaus negerbimas, nesirūpinimas tuo, kaip būtų atlyginama žala, jei tuo nedraustu automobiliu būtų sukeltas eismo įvykis. Aišku, nebereikia, matyt, ir stebėtis, kodėl tokiais atvejais ir policija, stabdanti ir tikrinanti transporto priemones, nervina.“

Įkliuvo neblaivus

Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informavo, kad savaitgalį Kelių patrulių kuopos pareigūnai Klaipėdos ir Kretingos rajonuose bei Klaipėdos mieste atliko policines priemones, skirtas neblaivių ir apsvaigusių vairuotojų kontrolei, pėsčiųjų daromų Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimų kontrolei.

Kretingos r. pareigūnai sustabdė 68 transporto priemones, nustatė 3 KET pažeidimus, iš kurių 1 neblaivų vairuotoją – balandžio 14 dieną taksi automobilį „VW Passat“ Raguviškių k., vairavo 1963 m. gimęs vyras, kuriam nustatytas 0,18 promilės neblaivumas.

Dar vienas vairuotojas buvo vartojęs alkoholį, bet neviršijo leistos ribos.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas