Savo pasirodymą Regionų krepšinio lygos (RKL) A divizione toliau tęsia Arimanto Mikaločiaus treniruojama „Kretingos“ vyrų krepinio rinktinė, šį savaitgalį sužaidusi du susitikimus su studentiškomis Kauno komandomis ir su 9 pergalėmis per 13 susitikimų turnyrinėje lentelėje užima II–III vietas.

Gruodžio 8 d. kretingiškiai išvykoje 88:80 (23:17; 21:19; 31:17; 13:27) nugalėjo Kauno „Atletą– LSU“ (2 pergalės, 11 pralaimėjimų). Kretingiškiai nutolo jau I kėlinio pabaigoje (9 min. 23:13), o po dviejų kėlinių komandas skyrė 8 taškai (20 min. 44:36). Besibaigiant III kėliniui kretingiškiai susikrovė ir 22 taškų persvarą (29 min. 75:53), IV kėlinyje, užstrigus puolimui, šeimininkams pavyko prisivyti „Kretingos“ komandą per 5 taškų atstumą (38 min. 83:78), bet per likusį laiką surinkti vos du taškai nebesuteikė galimybių išsigelbėti.

Kretingos „Kretinga“: Albertas Valiulis – 26, Tadas Maželis (9/11 dvitaškiai, 12 rez. perdavimų, 34 naud. balai) – 19, Aidas Viskontas (8 rez. perdavimai), Martynas Airošius ir Rytis Zabita – po 10, Linas Jonuška – 7, Kornelijus Stonkus – 5, Edgaras Danys – 1, Šarūnas Stankus.

Gruodžio 9 d. namuose mūsiškiai 93:74 (25:9; 20:18; 27:22; 21:25) gana lengvai nugalėjo Kauno VDU (6 pergalės, 7 pralaimėjimai) komandą. Šiame susitikime „Kretingos“ komanda savo reikalus išsprendė jau pirmoje rungtynių pusėje, po kurios komandas skyrė 18 taškų (20 min. 45:27), o IV kėlinyje skirtumas pasiekė ir 27 taškus (35 min. 83:56), jį svečiai rungtynių pabaigoje tik truputi sušvelnino.

Kretingos „Kretinga“: Martynas Airošius (9 atk. kamuoliai, 34 naud. balai) – 22, Albertas Valiulis – 20, Tadas Maželis (8/10 dvitaškiai) – 19, Linas Jonuška – 11, Aidas Viskontas (5 rez. perdavimai, 5 atk. kamuoliai, 7 per. kamuoliai) – 9, Kornelijus Stonkus – 7, Šarūnas Stankus – 3, Edgaras Danys – 2, Rytis Zabita.

Artėjantį savaitgalį „Kretingos“ komanda sužais paskutiniąsias dvejas rungtynes šiais metais: gruodžio 15 d. 19 val. Kretingoje su Jonavos „Jonava–II“ (1 pergalė, 12 pralaimėjimų), gruodžio 16 d. išvykoje su Trakų „Trakais“ (7 pergalės, 6 pralaimėjimai).