Pajūrio naujienos
Help
2018 Gegužė
Pi 7142128
An18152229
Tr29162330
Ke310172431
Pe4111825
Še5121926
Se6132027
Orų prognozė
Dieną26°C debesuotumas 18 %
Naktį13°C debesuotumas 1 %
Apklausa

Ar Kretingoje yra kur važinėti dviračiais?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Kretingiškės Gabijos Grikštaitės sukurtas logotipas

Žemės ūkio ministerijoje ją pasveikino ir planšetiniu kompiuteriu apdovanojo žemės ūkio ministras Bronius Markauskas.

„Kai mums paskambino ir pakvietė į Žemės ūkio ministeriją atsiimti apdovanojimo, ministerijos atstovų komentaras buvo trumpas – jog komisija už Gabijos sukurtą logotipą balsavo vienbalsiai“, – sėkme pasidžiaugė Gabijos sesuo Vydmantų gimnazijos dailės mokytoja Ramunė Grikštaitė.

Nors ji sesers ir nemoko dailės, tačiau abi bendrauja ir bendradarbiauja kūrybinėje plotmėje.

Žemės ūkio ministerijos, „Programos „Leader“ ir žemdirbių mokymo metodikos centro“ paskelbto konkurso Lietuvoje užauginto ir pagaminto žemės ūkio ir maisto produkto ženklo (logotipo) idėjai sukurti nugalėtoja tapo Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos trečiokė gimnazistė Gabija Grikštaitė.

Po apdovanojimų Žemės ūkio ministerijoje: (iš kairės) žemės ūkio ministras Bronius Markauskas, Vydmantų gimnazijos dailės mokytoja Ramunė Grikštaitė, logotipo konkurso nugalėtoja Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos gimnazistė Gabija Grikštaitė ir jų mama Kazytė Grikštienė.

„Tenka prisipažinti, jog konkurse Gabija sudalyvavo vos ne paskutinę dieną. Ženklą dar būtų galima tobulinti – tarkim, parinkti spalvų, tačiau komisijos nariams greičiausiai patiko tai, kad minimalistinėmis priemonėmis Gabijai pavyko išreikšti plačią ir gilią mintį“, – teigė R. Grikštaitė.

Savo piešinyje Gabija realizavo idėją, kurią išreiškė taip: „Lietuvos žemės ūkio produkcija pateikta lėkštėje, kaip sveikatos trikampis. Ratas simbolizuoja vežimą, kuriuo produkcija vežama perdirbti ar parduoti“.

„O mūsų pasirinktas simbolis – obuolys atspindi Lietuvos augaliją, jos teikiamą sveikatą“, – logotipo idėją detalizavo R. Grikštaitė.

Konkursui Lietuvoje užauginto ir pagaminto žemės ūkio ir maisto produkto ženklo (logotipo) idėjai sukurti buvo pristatyti 34 mokinių darbai iš 25 Lietuvos mokyklų. „Ir man, ir Gabijai konkurso tema buvo pakankamai miela ir artima – abi mes esame kilusios iš kaimo, pratusios prie žemės ūkio darbų ir žinome, kaip kuris žemės ūkio produktas atsiranda“, – kad tai irgi galėjo būti vienas iš sėkmės garantų, pripažino R. Grikštaitė.

„P. n.“ Informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas