Pajūrio naujienos
Help
2017 Gruodis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Orų prognozė
Dieną2°C debesuotumas 16 %
Naktį1°C debesuotumas 1 %
Apklausa

Metų žmogaus 2017 rinkimai

Edvardas STALMOKAS
Antanas BLUŽAS
Petras RUDYS
Aurimas RAPALIS
Ieva GARJONIENĖ
Arūnas MAŽONIS
Robertas LAPINSKAS
Bronius LAZDAUSKAS
Gvidonas NAVICKAS
Margarita LIZDENYTĖ
Kęstutis BERTAŠIUS
Auksė ANTULIENĖ
Apklausa

Šiemet Lietuvą paliko 56 tūkst. gyventojų. Ar Lietuva galutinai išsivažinės?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Ar Kretingos gėlynus reikėtų išrauti?

  • Gat­vės in­ter­viu
  • 2017-05-05

Irena VIRŽINTAITĖ:

– Jeigu būtų mano valia, gėlynus išraučiau ir kuo greičiau, formuočiau naujai. Nepatinka man dabartiniai, ypač Rotušės aikštėje. Stagarai vieni. Geriau galėtų apsodinti našlaitėmis. Gal kažkam atrodo ir nemodernu, nešiuolaikiška, bet užtat visad gražu, visad žydi, kvepia, praeiviui malonu žiūrėti. Su kuo pakalbame, daugelio tokia nuomonė.

Edmundas VILUCKAS:

– Kretingos gėlynai – visiška abrakadabra, kitaip nepavadinsi.a Tai pievos, kokias galima pamatyti važiuojant Jokūbavo, Kvecių, Plungės link arba prie Kretingos III tvenkinio. Kažkas bandė įteigti, jog gražu būna žiemą, kai smilgos apsninga. Žiemą šalta, stengiamės kuo greičiau praeiti pravažiuoti, o pavasarį, vasarą norisi ilgiau palūkuriuoti, mėgautis spalvomis, pasidžiaugti, vaikams parodyti. Tegul tie gėlynų formuotojai enciklopedijoje pasiskaito, kas yra gėlynas ir kokia jo paskirtis.

Vytautas ORLOVAS:

– Dabartiniai mūsų miesto gėlynai – apgailėtini. Žmonės pasakojo, pernai juose net bobausių radę – gal bent tiek būna naudos. O jei rimtai, tai neįsivaizduoju, ką ten reikėtų daryti? Aš nesiūlyčiau elgtis drastiškai ir viską išrauti. Tegul tarp daugiamečių pasodina spalvomis išsiskiriančių vienmečių augalų, tegul specialistai paderina, kas prie ko tinka, ir atrodys normaliai.

Jovita STANKAITIENĖ:

– Daugelis juk prisimename tuos metus, kai pavasariais ir vasaromis visa mūsų Kretinga žydėdavo, būdavo miela pro šalį praeiti. Manau, kad gėlynas ir turi patraukti kretingiškių bei atvažiavusių miesto svečių dėmesį, o dabar – nieko gero , eini praeini kaip pro kokią pievą, bet kartais juk ir pievos būna gražesnės. Man patiktų matyti daug gražiai žydinčių našlaičių, vėliau būtų galima jas pakeisti kitomis žydinčiomis gėlėmis.

Kalbino Audronė GRIEŽIENĖ, fotografavo Darius ŠYPALIS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas