Lapkričio 20 d. Kretingos vyrų krepšinio rinktinė išvykoje po pratęsimo 70:68 (13:18; 27:14; 11:9; 11:21; 6:8) palaužė Kauno ,,Atletą-LSU“ (3 pergalės, 6 pralaimėjimai). Susitikimą sėkmingiau pradėjo namuose rungtyniavę kauniečiai – I kėlinio pabaigoje jie pirmavo 8 taškais (8 min. – 8:16), bet kretingiškiai iki kėlinio pabaigos sumažino savo atsilikimą (10 min. – 13:18).

Sėkmingai II kėlinį rungtyniavę kretingiškiai, palaikomi gausiai susirinkusių Kretingos studentų, perėmė iniciatyvą ir baigiantis kėliniui įgijo 8 taškų persvarą (40:32). Kretingiškiai kontroliavo rungtynes iki pat paskutiniųjų susitikimo akimirkų, bet likus 12 sekundžių šeimininkams pavyko išlyginti rezultatą, o paskutinėmis sekundėmis mestas Martyno Airošiaus tritaškis tikslo nepasiekė ir komandoms teko žaisti pratęsimą. Užtikrinčiau sužaidė „Kretingos“ komanda, kuriai ir pavyko iškovoti pergalę.

Šiose rungtynėse ,,Kretingai“ atstovavo: Martynas Airošius – 21, Rytis Zabita (23 atk. kamuoliai) – 12, Linas Jonuška – 11, Jurgis Petrauskas ir Mantas Aukselis – po 9, Eimantas Poškus – 4, Rokas Rakevičius ir Antanas Lapė – po 2, Henrikas Lubinas.

Lapkričio 21 dieną Kretingos komanda namuose 96:49 (29:15; 21:12; 29:9; 17:13) sutriuškino Kauno rajono ,,ASU-Tornado“ (9 pralaimėjimai). Šiame susitikime intriga pradėjo mažėti jau I kėlinio pabaigoje, kuomet po Lino Jonuškos taiklaus dvitaškio su pražanga „Kretinga“ įgijo 14 taškų persvarą (10 min. – 29:15), o po dviejų kėlinių komandas skyrė 23 taškai (50:27). Po didžiosios pertraukos Kretingos komanda, sėkmingai rungtyniaudama tiek puolant, tiek ginantis, dar labiau nutolo ir iškovojo pergalę didžiausiu skirtumu šiame sezone.

,,Kretinga“: Linas Jonuška (4/6 tritaškiai) – 21, Rytis Zabita (14 atk. kamuolių) – 14, Martynas Airošius ir Jurgis Petrauskas – po 13, Gediminas Drungys ir Mantas Aukselis – po 8, Eimantas Poškus – 7, Antanas Lapė – 6, Šarūnas Stankus – 4, Henrikas Lubinas – 2, Valdas Raudonis.

Artimiausias rungtynes „Kretingos“ komanda žais lapkričio 27 d. išvykoje su Panevėžio rajono ,,Aukštaitija“ (1 pergalė, 8 pralaimėjimai), o lapkričio 28 d. namuose 16 val. išbandys jėgas su Biržų ,,Biržais“ (4 pergalės, 5 pralaimėjimai).