Iš rungtynių protokolų

• 2014-12-19

Rajono salės futbolo taurės varžybos baigėsi KKT-II komandos pergale. Ji buvo iškovota po sunkios ir atkaklios dvikovos. Pirmajame kėlinyje nugalėtojai žaidė susikaupę ir pailsėti išėjo pirmaudami 3:1. Pertrauka buvo reikalingesnė KKT komandai, kurioje žaidė vyresnės kartos žaidėjai. Antro kėlinio pradžia labai sėkmingai susiklostė KKT futbolininkams. Gana greitai jie likvidavo dviejų įvarčių deficitą. Tačiau šis „šaltas dušas“ KKT-II jaunimą paveikė teigiamai, neišmušė jų iš vėžių. Jie perėmė iniciatyvą tvirtai į savo rankas ir spaudė varžovus kiekviename žingsnyje. Jų pastangos nenuėjo veltui. Po gražaus Kazio Mažono smūgio KKT-II komanda atstatė persvarą, kurią išlaikė iki rungtynių pabaigos.

Dvikova dėl trečios vietos taip pat vyko gana įdomiai. FK „Vienuolikė“, skirtingai nuo pusfinalio rungtynių, žaidė gerokai drausmingiau ir faktiškai niekuo nenusileido savo galingiems varžovams iš „Sanpola-Baltija“ komandos. Po pirmo kėlinio komandos išsiskyrė taikiai – 1:1. Antrame kėlinyje rezultatyvumu blykstelėjo „Sanpola-Baltija“ komandos lyderis Audrius Tolis. Jo pastangomis komanda atitrūko nuo varžovų 9:6. Tiesa, prie įgytos „Sanpolos-Baltijos“ futbolininkų persvaros nemažai prisidėjo tai, kad FK „Vienuolikė“ rungtyniavo be savo vartininkų. O į vartus stojęs aikštės žaidėjas neatrėmė varžovų smūgių.

Rezultatyviausių žaidėjų prizai buvo įteikti Audriui Toliui („Sanpola-Baltija“), įmušusiam 18 įvarčių, Nerijui Šliogeriui – 14 (FK „Vienuolikė“), Gediminui Žiliui – 13 (KKT-II). Geriausiais vartininkais pripažinti Raimondas Alseika (KKT), Dainius Staponas (KKT-II), Martynas Viluckas („EG kompiuteriai“). Finalų geriausių komandų žaidėjų prizais apdovanoti KKT-II komandoje – Mindaugas Vaičiulis, KKT – Jurijus Kurbangalijevas, „Sanpola-Baltija“ – Andrius Paulauskas, FK „Vienuolikė“ – Arnoldas Kumšlys.

Dėl III vietos: „Sanpola-Baltija“ – FK „Vienuolikė“ – 9:6 (1:1; Audrius Tolis – 5, Andrius Paulauskas – 2, Valdas Žalneravičius, Artūras Žilinskas – po 1; Elijus Pavlovas, Nerijus Šliogeris – po 2, Darius Grigaitis, Vitalijus Butko – po 1); dėl I vietos: KKT – KKT-II – 3:4 (1:3; Stasys Brazauskas – 2, Tadas Jaugelavičius – 1; Gediminas Žilys, Dovydas Nossau, Mindaugas Šoblinskas, Kazys Mažonas – po 1).

Kretingos rajono krepšinio pirmenybėse. III lyga. Tris kėlinius tarp „Ringestos“ ir „Vydmantų“ komandų vyko apylygė kova. Tačiau kibi vydmantiškių gynyba ir greitas puolimas nepaliko priešininkams jokių šansų žaisti finale. Antrose pusfinalio rungtynėse tarp „Kryžkelės“ ir Grūšlaukės nuo pat rungtynių pradžios buvo matyti, kad susitiko skirtingo pajėgumo komandos. Pasibaigus I kėl. – priekyje „Kryžkelė“ 21:8. Antrame kėlinyje „Grūšlaukės“ krepšininkai bandė taisyti padėtį, tačiau patyrusi „Kryžkelės“ komanda laimėjo rungtynes įtikinamu rezultatu. Finale dėl I vietos susitiks „Vydmantai“ ir „Kryžkelė“, dėl bronzos medalių kovos „Grūšlaukė“ ir „Ringesta“.

Dėl V-VIII vietų. SM-2000 iškovojo pergalę prieš „Tereką“, o „Kurmaičiai“ po atkaklios kovos palaužė „J&J“ pasipriešinimą.

Pusfinalis: „Ringesta“ – „Vydmantai“ – 69:84 (Dainius Čereškinas – 27, Tomas Jablonskis – 12; Eimantas Stonkus – 23, Aivaras Bražinskas – 20); „Kryžkelė“ – „Grūšlaukė“ – 71:48 (Sergejus Pavliukovas – 18, Darius Anužis, Mantas Anužis – po 12; Antanas Stonkus – 18, Svajūnas Barasa – 14); SM-2000 – „Terekas“ – 81:66 (Justinas Vieversys – 27, Šarūnas Stankus – 20; Edvinas Afarjansas – 22, Donatas Jankevičius – 17); „J&J“ – „Kurmaičiai“ – 61:70 (Vytautas Zapalis – 27, Emilis Žiubrys, Linas Razgauskas – po 10; Mindaugas Rima – 30, Edgaras Petrauskas – 16).

Rajono moksleivių tinklinio pirmenybėse. Po pirmo rato „Darbėnų gimn.-I“ komanda, nugalėjusi priešininkes, užtikrintai pirmauja turnyrinėje lentelėje. Antroje vietoje žengia „Jurgio Pabrėžos univer. gimn.“ komanda, patyrusi pralaimėjimą tik prieš lyderes, trečioje vietoje su viena pergale – „Plikių pagr. m.“ merginų komanda ir ketvirtos – jaunosios „Darbėnų gimn.–II“ komandos tinklininkės, dar nepatyrusios pergalės džiaugsmo.

Merginos. „Darbėnų gimn.-II“ – „Jurgio Pabrėžos gimn.“ – 0:3 (7:25; 12:25; 9:25); „Darbėnų gimn.-I“ – „Plikių pagr. m.“ – 3:1 (25:19; 15:16; 17:25; 25:9).

Jaunučiai. Jaunučių grupėje po I rato pirmauja „Darbėnų gimn.–I“ komanda ( mokyt. Rolandas Juknevičius). II v., iškovoję pergalę prieš „Salantų gimn.“, užima „Darbėnų gimn.-II“. Kol kas nepasisekė jauniesiems „Salantų gimn.“ tinklininkams. Jie turnyrinėje lentelėje – treti.

„Salantų gimn.“ – „Darbėnų gimn.-I“ – 0:3 (17:25; 23:25; 18:25).