Peržengė užsibrėžtą tikslą

• Audronė PUIŠIENĖ
  • 2014-12-16

Kretingos sporto mokyklos futbolininkai, gimę 2003 m. ir treniruojami Martyno Vilucko, Plungėje įvykusiame salės futbolo turnyre „Žiogeliai Cup“ iškovojo I v.

Kretingos sporto mokyklos futbolininkai, treniruojami Martyno Vilucko, gražią pergalę iškovojo Plungėje įvykusiame turnyre „Žiogeliai Cup“.

„Peržengėme užsibrėžtą tikslą – važiuodami į turnyrą žinojome, kad teks varžytis su tikrai pajėgiomis komandomis, ir slapčia vylėmės užimti bent trečiąją vietą. Bet kovos susiklostė taip palankiai, kad tapome turnyro nugalėtojais, - savo auklėtinių pergale pasidžiaugė M.Viluckas. – Tai rodo, kad komanda tobulėja ir nebenusileidžia toms, nuo kurių dar praėjusį sezoną stipriai atsilikdavome“.

Turnyre varžėsi 6 komandos: kretingiškiai 3:1 nugalėjo Mažeikių komandą – savo amžiaus Lietuvos vicečempionę, Plungės „Žiogelių-II“ komandą – 2:1, lygiosiomis – 2:2 – sužaidė su tikrai pajėgiais „Žiogelių-I“ futbolininkais ir 1:0 laimėjo principinę kovą prieš Telšių „Džiugą“ – tai komanda, su kuria kretingiškiams sužaisti pergalingai nesisekė ilgą laiką. „Paskutinėse rungtynėse mums labai reikėjo pergalės ir tai padarėme su trenksmu – 5:1 nugalėjome Gargždų „Bangą“, - tvirtino kretingiškių treneris.

Turnyre Plungėje Kretingos sporto mokyklai atstovavo geriausiu žaidėju pripažintas Mantas Vaitkus, puikiai vartus apgynęs Erikas Venslauskas, žaidėjai Edvinas Girčys, Aidas Pipiras, Gvidas Žvinklys, Gabrielius Pazdrazdis, Faustas Žalgiris, Kornelijus Šalnis, Lukas Gujis, Nojus Gelumbickas, Domas Burba, Jokūbas Jasinskas.

Po tokios pergalės Kretingos sporto mokyklos ugdytiniai su džiugiom nuotaikom laukia pas mus įvyksiančių turnyrų – gruodžio pabaigoje M.Vilucko iniciatyva rengiami du turnyrai - pedagogo legendinio „Minijos žaidėjo Petro Augučio ir trenerio Vytauto Beržansko taurėms laimėti.