Kretingos „Minija“ praėjusį ketvirtadienį Lietuvos futbolo federacijos II lygos Vakarų zonos pirmenybių antrąjį ratą pradėjo išvykoje, Mažeikiuose, rungtynėmis su „Atmosferos“ komanda.

Antrąjį ratą Kretingos „Minija“ pradėjo varžybomis Mažeikiuose. Jos baigėsi mūsiškių (balti marškinėliai) pergale.

Kretingiškiams nors ir sunkiau sekėsi pirmoje rungtynių pusėje įrodyti savo pranašumą prieš jauną šeimininkų komandą, bet po pertraukos įvarčiai vienas po kito pasipylė į „Atmosferos“ vartus.

Pirmasis įvartis pelnytas komandoms sužaidus daugiau negu pusvalandį – ties baudos aikštelės linija atšokusį kamuolį tiksliu smūgiu į vartus pasiuntė „Minijos“ puolėjas Valdas Trakys (0:1).

Įsibėgėjus antrajam kėliniui šeimininkai patys padėjo kretingiškiams, nes po Gražvydo Gujo perdavimo mažeikiškių vartų link „Atmosferos“ gynėjas pats netyčia pasiuntė kamuolį į savus vartus (0:2). Prabėgus vos kelioms minutėms Audrius Tolis po pakelto kampinio įmušė trečiąjį „Minijos“ įvartį (0:3).

Rungtynėms baigiantis krito dar trys įvarčiai – du į „Atmosferos“ ir vienas – į „Minijos“ vartus. Likus žaisti apie 10 minučių kamuolys buvo išmestas iš užribio ir baudos aikštelėje atiteko „Minijos“ kapitonui Irmantui Medučiui, kuris nepraleido progos pelnyti įvarčio (0:4).

Vadžias gynyboje kiek atleidusius kretingiškius, šeimininkai nubaudė pavojinga ataka, kurią „Minijos“ gynėjams teko nutraukti pražanga savoje baudos aikštelėje. Skirtą 11 metrų baudinį atliko „Atmosferos“ puolėjas Antanas Bulošas (1:4).

Pačioje rungtyių pabaigoje savo progos sulaukė aikštės kraštu prasiveržęs Aivaras Stanius, kuris tiksliai pasiuntė kamuolį į varžovų vartus, po jo įvarčio rezultatas buvo 5:1 „Minijos“ naudai.

Tad „Minija“ po nesėkmingos pirmojo rato pabaigos antrąjį ratą pradėjo rezultatyvia pergale.

Rungtynių statistika:

„Atmosfera“ (Mažeikiai) – „Minija“ (Kretinga) – 1:5 (0:1), Mažeikių miesto stadionas.

Teisėjai – Giedrius Kuzavas (Plungė), Laurynas Gerulaitis (Gargždai), Tomas Motuzas (Gargždai).

„Minija“: Simas Kaušas, Jurijus Kurbangalijevas, Aurimas Šlušnys, Audrius Tolis, Kazys Mažionis (73 min. Deivydas Gedvilas), Gražvydas Gujis, Latwayne Anderson, Vilius Augutis (15 min. Mindaugas Juodis), Artūras Anužis (60 min. Aivaras Stanius), Irmantas Medutis, Valdas Trakys (66 min. Dovydas Švita).

Įvarčiai: 32 min. Valdas Trakys (0:1), 55 min. Eimantas Kairys (į savo vartus) (0:2), 60 min. Audrius Tolis (0:3), 79 min. Irmantas Medutis (0:4), 82 min. Antanas Bulošas (11 m.) (1:4), 89 min. Aivaras Stanius (1:5).

Įspėjimai: Antanas Bulošas („Atmosfera“), Mindaugas Juodis („Minija“).