Pajūrio naujienos
Help
2017 Gruodis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Orų prognozė
Dieną2°C debesuotumas 16 %
Naktį1°C debesuotumas 1 %
Apklausa

Metų žmogaus 2017 rinkimai

Edvardas STALMOKAS
Antanas BLUŽAS
Petras RUDYS
Aurimas RAPALIS
Ieva GARJONIENĖ
Arūnas MAŽONIS
Robertas LAPINSKAS
Bronius LAZDAUSKAS
Gvidonas NAVICKAS
Margarita LIZDENYTĖ
Kęstutis BERTAŠIUS
Auksė ANTULIENĖ
Apklausa

Šiemet Lietuvą paliko 56 tūkst. gyventojų. Ar Lietuva galutinai išsivažinės?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Kretingiškiai paaukojo beveik 7 tūkst. litų

  • Irena ŠEŠKEVIČIENĖ
  • Naujienos
  • 2013-12-17

Praėjusį sekmadienį Kretingos kultūros centre tvyrojo vieninga gerumo atmosfera: žmonės rinkosi pasiklausyti Lietuvos kamerinio orkestro muzikos, už bilietą aukodami sunkiomis genetinėmis ligomis sergantiems mūsų rajono vaikams.

Kretingos kultūros centro atstovai Birutė Laučienė ir Pranas Razmus kretingiškių paaukotus pinigus įteikė organizacijos „Kretingos viltis“ vadovei Sigutei Bendikienei (centre).

Renginį globojęs Kretingos rajono meras Juozas Mažeika pastebėjo, kad geriausia dovana yra ta, kuri perrišta dovanojančiojo širdies gijomis, ir pasidžiaugė, kad į labdaros vakarą-koncertą susirinko kone pilna salė kretingiškių. Šios tradicinės, prieš Kalėdas jau ketvirtus metus rengiamos, gerumo akcijos iniciatorė Kretingos kultūros centro renginių vedėja Birutė Laučienė priminė, jog pirmąkart 2009 m. kretingiškiai aukojo vėžiu sergantiems vaikams, antrąkart parėmė Vaiko širdies asociaciją. O pernai aukas išvežiojo į tuos namus, kuriuose vienas iš vaikus auginančių tėvų sirgo vėžiu. Šiai akcijai talkinusi Kretingos rajono savivaldybės Socialinių reikalų ir sveikatos skyriaus vedėjos pavaduotoja Vanda Verbutienė prisiminė, kaip ligoniai verkdami dėkojo už tai, kad Kretingos žmonės susitelkė bendrystei, ir savo bėdoje jie nesijuto vieniši. Keturioms šeimoms pernai buvo išdalinta po 1,5 tūkst. Lt. Šiemet po labdaros vakaro-koncerto „Palaiminki gerumą“ B. Laučienė pranešė, jog yra paaukota 5 tūkst. 930 Lt ir paragino išeinančius susidėti dar po 1 Lt ir surinkti apvalią - 6 tūkst. Lt - sumą. Pinigus ji įteikė Sutrikusio intelekto žmonių bendrijos „Kretingos viltis“ vadovei Sigutei Bendikienei, kuri, priimdama auką, netramdė jaudulio ir sakė paskirstysią pinigus tiems, kam labiausiai jų reikia. Vakar popiet B.Laučienė informavo, kad iš Kretingos miesto įmonių ir įstaigų vis dar keliavo aukos, - iš viso per labdaros akciją šiemet surinkta 6 tūkst. 922 Lt. Lietuvos kamerinio orkestro koncertas kainavo 3 tūkst. Lt: 2 tūkst. Lt skyrė Kretingos rajono savivaldybė, dar 1 tūkst. Lt surinkta iš geradarių.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas