Ar verta uždrausti azartinių lošimų reklamą?

Finišavo didžiausias rajono sporto bendruomenės renginys – rajono krepšinio pirmenybės. Šiemet jose dalyvavo 37 komandos. Iš viso jos sužaidė 152 rungtynes, per kurias į aikštę išbėgo 518 krepšinio žaidėjų.

“Sanpola-Baltija” – rajono krepšinio pirmenybių nugalėtoja: priekyje (iš kairės) – Edgaras Vigelis, Justinas Jodkonis, Gediminas Drungys; antroje eilėje - Evaldas Jodkonis, Arnas Gudžiūnas, Valdemaras Knystautas, Vytautas Zapalis, Marius Kontrimas, Giedrius Mačiulaitis.

Finalinių I lygos susitikimų dalyviai žiūrovams padovanojo puikų reginį: permainingų rungtynių būta tarp “Policijos” ir “Kūlupėnų”, kuomet kovos dėl III vietos nugalėtojai nebuvo aiškūs iki pat rungtynių pabaigos, o kova dėl I v. tarp “Sanpolos-Baltijos” ir “Bikap” atsirėmė į intrigą – kas taps nugalėtoju, buvo aiškinamasi per pratęsimą.

Dvikova tarp “Policijos” ir “Kūlupėnų” baigėsi rezultatu 80:74 “Policijos” naudai. Nors kūlupėniškiai pirmus du kėlinius pirmavo 16:15 ir 24:16 bei trečiąjį sužaidė vėlgi 24:17 savo naudai, Policijos komisariato krepšininkams, demonstravusiems pakankamai korektišką žaidimą, pavyko savo komandą išvesti į pergalę, trečiąjį kėlinį sužaidus 22 taškų skirtumu – 32:10.

“Policijos” komandoje per finalinį susitikimą rezultatyviausiai žaidė Laurynas Beniušis (29), Kęstutis Monkus (20), Nerijus Petrauskas bei Marius Šlepetis (po 9), “Kūlupėnų” – Sigitas Einikis, Vytautas Einikis ir Jaunius Mačernis (visi – po 14).

Kovą tarp “Sanpolos-Baltijos” ir “Bikap” tris kėlinius vedė pastaroji komanda, savo varžovus nugalėjusi 16:13, 24:17 ir 17:23. Ketvirtąjį kėlinį “Sanpola-Baltija” laimėjo 29:13. Varžybų baigtis – 76:76. Per pratęsimą “Bikap” komandai, kurią “išskynė” atkakliai kovojusių žaidėjų – Edvino Patamsio, Elijaus Bertužio, Andriaus Šiaulio - padarytos pražangos bei Eroldo Sovos nosies trauma, nebepavyko pavyti “Sanpolos-Baltijos”, kuri pratęsimo kėlinį laimėjo 20:9. Bendras varžybų rezultatas – 96:85.

Rezultatyviausi “Sanpolos-Baltijos” žaidėjai: Gediminas Drungys – 18, Arnas Gudžiūnas – 17, Edgaras Vigelis – 16, “Bikap” – Andrius Šiaulys – 29, Egidijus Šleinius – 17, Mindaugas Mikutis – 15.

Kitų susitikimų rezultatai: dėl VII v. – “VudVa”-Žemaičiai” – “Vėjas” - 94:71 (Tomas Grikpėdis – 34, Sigitas Liaudinskis – 28; Daivaras Pocius – 19, Andrius Valančius – 14); dėl V. v. – “Terekas” – HBH – 114:73 (Evaldas Jurkus – 33, Žilvinas Jašinskas – 21; Remigijus Turskis – 18, Arvydas Bružas – 14).

Rezultatyviausiais rajono pirmenybių žaidėjais pripažinti Remigijus Turskis – 216 tšk. (HBH), Laurynas Beniušis – 192 (“Policija”), Sigitas Einikis – 181 (“Kūlupėnai”), Andrius Šiaulys (“Bikap”).

Geriausiais komandų žaidėjais pripažinti: Gediminas Drungys (“Sanpola-Baltija”), Andrius Šiaulys (“Bikap”), Marius Šlepetis (“Policija”), Sigitas Einikis (“Kūlupėnai”), Regimantas Jurevičius (“Terekas”), Remigijus Turskis (HBH), Tomas Grikpėdis “VudVa” – Žemaičiai”, Daivaras Pocius (“Vėjas”).