Badmintonininkų medaliai

• 2006-05-19
Kretingos komanda: (iš kairės) Alvydas Jockus, Edvinas Jakubauskas, Daina Kairytė, Edgaras Slušnys, Luryna Šidlauskaitė, Saulius Šaltmeris, treneris Arnoldas Slušnys.

Tauragėje įvyko Lietuvos Vilčių žaidynių badmintono varžybos. Jose rungėsi stipriausi Lietuvos septyniolikmečiai badmintonininkai. Žaidynėse startavo ir grupė Kretingos rajono badmintono žaidėjų. Komandą sudarė dvejais-trejais metais jaunesni žaidėjai. Tačiau tai nesutrukdė mūsiškiams vėl iškovoti medalius. Merginų vienetų varžybose vėl sublizgėjo Rolando Juknevičiaus treniruojama Darbėnų vidurinės mokyklos mokinė Daina Kairytė. Ji kovoje dėl bronzos medalio 2:0 (21:14; 21:15) nugalėjo vilnietę Viktoriją Tverskają. Bronzos medalį laimėjo ir Arnoldo Slušnio treniruojami Edgaras Slušnys ir Saulius Šaltmeris. Šie vaikinai dvejeto kategorijoje po labai atkaklios kovos 2:0 (23:21; 21:18) nurungė Klaipėdos atstovus Kazimierą Dauskurtą ir Vaidotą Česnavičių. Dar vienas medalis, ir vėl bronzinis, iškovotas mišrių dvejetų kategorijoje. Kovojant dėl jo E.Slušnys ir D.Kairytė privertė pasiduoti kauniečių porą Luką Litviną ir Vaidą Špelverytę. Varžovai priešinosi tik pirmame sete, kurį pralaimėjo 19:21. Antrame kretingiškiai nepaliko varžovams jokių šansų. Laimėta - 21:9. Bendras rezultatas - 2:0.