Kretingos „Minijos“ futbolininkai džiaugiasi pergale prieš Alytaus „Vidzgirį“.

Pirmadienio vakarą Kretingos „Minija“, treniruojama Valdo Trakio ir mūsų rajonui atstovaujanti Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygios pirmenybėse, Alytuje su vietos „Vidzgiriu“ žaidė LFF taurės rungtynes, kurias laimėjo 6:2 ir pateko į kitą varžybų etapą.

Kaip jas komentavo „Minijos“ administratorius Martynas Viluckas, po tolimos kelionės minijiečiai susitikimą pradėjo vangiai ir už tai buvo nubausti: po pakelto kampinio 20-ą min. „Vidzgirį“ į priekį išvedė Aivaras Kariniauskas. Tačiau vos už poros minučių rezultatą išlygino mūsiškis Sibusiso Magwaza. Pirmą kėlinį kretingiškiai turėjo dar keletą progų pasižymėti, tačiau jomis pasinaudoti nepavyko. Antrą kėlinį aktyviau pradėjo „Minija“, ir po tikslaus smūgio iš baudos aikštelės pasižymėjo Gabrielis Bezerra. „Įmušę antrąjį įvartį minijiečiai atsipalaidavo ir antrą kartą už tai buvo nubausti – 73-ią minutę baudos aikštelėje prasižengus Lukui Jakumui, prie 11 metrų žymos stojęs Lukas Marcinkevičius atstatė rezultatą – lygiosios 2:2“, – komentavo M. Viluckas.

Praleistas įvartis tarsi pažadino „Miniją“, kuri per likusias 13 minučių surengė tikrą įvarčių fejerverką į „Vidzgirio“ vartus: tris įvarčius įmušė Jusufas Traore ir vieną pridėjo Sibusiso Magwaza. Tad galutinis teisėjo švilpukas užfiksavo Kretingos „Minijos“ pergalę 6:2.

Kretingos „Minija“: vartininkas Eimantas Brezgys, Deividas Šiuša, Lukas Jakumas, Tomas Gvazdinskas, Antonas Solovjovas, Jusufas Traore, Sibusiso Magwaza, Gabrielius Bezerra, Neilas Urba, kapitonas Gvidas Juška, Ernestas Andriušis. Po keitimo: Laurynas Bauža,  Dominykas Jakočiūnas, Aidas Pipiras, Valdas Jašmontas.

Šiandien 17.30 val. Kretingos „Minijos“ laukia rungtynės Kėdainiuose su vietos „Nevėžiu“.